Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Ryan Franco

Pošto ne postoje najave da će još neko od forumaša posetiti Brazil tokom Svetskog prvenstva možda ne bi bilo loše vratiti ga u Arhivu.

Pre nego sto se tema vrati u arhivu, treba i ovo istaci...

Forum sve pamti, posto su neki postovi u arhivi, ne bi bilo lose pogledati datume i procitati sta pise u tim postovima i onda uporediti sa ovim izvestajem iz Brazila...

24 March 2014 - 04:35:55
29 April 2014 - 21:49:54
29 April 2014 - 22:13:42
30 April 2014 - 00:57:43

Mozda sam neverovatno vidovit ili me prati neka neobjasnjiva sreca da se sve poklopilo bas onako kako sam ranije najavljivao...a evo i mog odjavnog posta pre odlaska...

Ovo mi je zadnji post u narednih mesec i po dana, za par sati letim za Paragvaj, a onda u subotu ujutru imam let Asuncion-Rio...tesko da cu prilaziti Internetu dok budem u Brazilu, ali kad se vratim donecu brdo materijala...

Kad sam se vratio, napisao sam sta se sve desilo i kakve cu slike da okacim...

Zar nije postojao podforum posvecen Svetskom prvenstvu?

Dobro, nema veze, ako je izbrisan ili arhiviran, otvoricu temu na podforumu Putovanja pod nazivom Rio de Janeiro i tamo cu krenuti da delim utiske i slike nakon 40 dana provedenih u Brazilu...moram prvo da prebacim slike sa telefona na kompjuter i da napravim odredjenu selekciju jer ih ima jako, jako puno...dominiraju zene i hrana (devojke i restorane sam menjao svakoga dana, kakva rima jebote), zatim zezanje na plazi, zurke na bazenima i po raznim nocnim klubovima, posetio sam i odredjene favele, naleteo sam i na protest onih demonstranata, reprezentacija Holandije je imala svoju bazu veoma blizu mene pa sam ogledao jedan njihov trening, imao sam priliku da mi Dunga objasni neke stvari, Bono iz U2 mi je bio komsija u zgradi u kojoj sam iznajmljivao kondominijum (na samoj Ipanema plazi), druzio sam se sa raznim navijacima, odgledao sam svih sedam utakmica na Marakani, posetio sam i Isusa, botanicku bastu, nekakav mini zoo-vrt, Glavu secera, sve moguce plaze, itd...

Posto sam se vratio tek pre dva sata, moram prvo da zavrsim neke sitnice, pa cu natenane krenuti da prebacujem slike i da ih kacim na forum, znaci kasnije otvaram temu na Putovanjima i bacam se u akciju, verovatno ce sve ovo potrajati par dana jer ima gomila materijala, a slike su inace ogromne (telefon ima HD kameru) pa nisam siguran koliko cu toga biti u prilicu da uploadujem u toku jednog dana, ali u svakom slucaju trebalo bi da bude i vise nego interesantno...

Zatim me je sacekala jedna topla dobrodoslica, koja je taman lepo probudila inat u meni...

Koji si ti mitoman :lolol:

Nakon sto sam okacio prvih nekoliko uvodnih postova (trening Holandije i obilazak Marakane), bio sam primoran da detaljno procitam i pregledam prvih nekoliko stranica ove teme, jer me je jedan forumas direktno prozvao da sam jedini koji nije okacio selfie (sto se na kraju ispostavilo da je obicna i pokvarena laz), onda sam imao priliku i da vidim razne postove gde forumasi ili ozbiljno ili iz zajebavanja prizeljkuju odredjen materijal, a to mi je onda dalo jos vise razloga da idem do kraja bez ikakve cenzure, pa kud puklo da puklo...

Third world izvjestaji dok se keks i krem™ ne pojave sa slikama djevojaka sumnjivog morala.

Za densra™, Mocu i ostale, kao sto rekoh u prvom poustu moracete da sacekate keksija ili okusate srecu na 8th street latinas ili slicnom sajtu. Nikad se nisam bavio slikanjem nepoznatih zena i stvarno ne vidim koja je poenta toga. Poznate, pak™ ne bih kacio po forumima.

Bravo za Feia i njegov časni topić. :)

( Ja-vi-se, Kek-si!!)

Zajebi sad Jamesa, nego jesu čuli za Keksija?

A diga je Keksi?
U USofA?

U Winnipegu :)

Ah™, zo.
Pretpostavio sam da je opravdano.
Hvala.

Ma salim se (a mozda i ne), i ponovo ubacujem crva sumnje o forumaskoj legendi.

Bravo Fei bravo Gandalfe, samo cepajte. Sta je sa keksijem?

fei, daj neki 18+ izvestaj, nemoj da si cava.

Nikad.

:thumbd:

ma strasna prosla strana
govna na sve strane, a ni b od brazilki

A posebno treba izdvojiti ovaj post, cisto jer se dokazalo da je jedan forumas ipak bio vidovit, jedino je pogresio za Neymara...

Bravo Fei, legendo!

Jedva cekam da se keksi javi sa svojim fotkama, kakav ce to spektakl tek da bude. Ocekujem barem tuce sisatih brazilki i selfi sa Nejmarom!

Usput, jel' se javio nekom gde je?

Na kraju svega ovoga, sta sam trebao da uradim...da sam samo napisao izvestaj, a da sam preskocio da kacim slike, bio bih momentalno prozvan za "bolesnog lazova", a sada nakon sto sam sve okacio sto sam zeleo, ispao sam samo "bolesni saban"...damned if you do, damned if you don't :(

Pre bilo kakvih slika, prvo sam dao upozorenje i uvodno objasnjenje, zatim sam danima redjao sve sto sam planirao da okacim, a onda sam dao izvinjenje i zavrsno objasnjenje, ako je samo jedna osoba uzivala u svemu ovome, onda nimalo ne zalim ulozenog truda i vremena, ako se vise njih zabavilo, onda jos bolje...za one kojima sve ovo nije najbolje leglo, pa stavite se malo u moju kozu i pokusajte da zamislite kako je to kada se mesecima neki ljudi bave vasim privatnim zivotom i real life indentitetom na mestu koja pre svega treba da garantuje anonimnost i licnu bezbednost, kada vas neko non-stop provocira, podjebava, podmece vam svakakve lazi, a onda kada se naravno ispostavi da ne postoji ama bas nijedan dokaz za njihove tvrdnje, nikom nista, ko jebe ovoga sto mora da trpi torturu, ajde sacekacemo ga nekom drugom prilikom pa cemo da ga zajasemo jos jace...ovo sam sve kacio za ljude koji vole takve stvari, a ostali ne znam zasto su mucili sami sebe i gledali nesto od cega im se prevrce stomak, super je sa visine posmatrati neke stvari i govoriti kako je neko "fishy" a do juce je sve bilo do jaja, super je govoriti kako je neko ispao budala jer je eto hteo da pomogne drugoj osobi u vezi slatkisa ili putovanja ("ma mora da je izmislio ili prepisao, nema druge, niko nije toliko glup da drugom ljudskom bicu izadje u susret, a da ne dobije nista za uzvrat"), jednostavno je ocenjivate neke stvari kao retardirane, tuzne, jadne, a onda zaboraviti sve ostalo sto se pre toga desavalo, ako je bolje ici po forumu i stalkovati i namerno provocirati ljude, nego eto pisati o svom nekom iskustvu i kaciti slike (sve slike, jer su to ljudi trazili, sveeee), onda sam mozda ovo pogresno protumacio...mada ponavljam, ako je neko u ovome nasao zabavu, onda se ne kajem povodom nijedne jedine slike koju sam podelio...

U svakom slucaju, lepo je videti odredjene forumase kada maske padnu, ionako sam imao previse omiljenih clanova ovde, red je to malo saseci i prepoloviti, a njima pridodati neke nove koje do sada nisam cesto vidjao na temama koje obilazim, ali sada makar znam da im vredi posvetiti vise vremena, dok su neki jos vise ucvrstili moju ljubav prema njima :wub:

Keksi, jebe ti se... Ignorisi do kraja kritike i podjebavanja. Ima ljudi koji su zbog tvojih pisanja prvi put dosli na forum i vecina aktivnih clanova je sve citala. Tako da je sve sto si pisao i kacio itekako imalo smisla.

A ako si slucajno sve ovo izmislio ili prepisao, svaka cast na trudu i kompletiranju celog dogadjaja bez greske. I u tom slucaju zasluzujes cestitke.

Аврам Гојић

i dalje ne mogu da dokučim mudrost traženja selfija od čoveka koga nikada pre nisi video i pitam se kakav je to dokaz i kakva je to glava u kojoj to figurira kao dokaz.

Edited by Грешни Василије
Töölönlahti

... ozbiljno ili ne, averujem™ da je Timmy actually validno doakao nekome. :lol:

Sportisti 1 - Kitchen hobisti, Papier-mâché entuzijasti & Speleolozi 0 (Timmy, 23. minut).

Ryan Franco

Neverovatno ali ja sam kapirao da su Timmy i Grešnik ovde na istoj strani kad ono međutim...

U svakom slučaju Poslastičar pozitivno utiče na Timija.

Аврам Гојић

doakao bi da sam se zaista "ubio od dokazivanja". metodom poznatom kao "čitanje postova" može se utvrditi da to nije tako.

uzgred, prilicno sam siguran da je covek vec kacio svoju fotografiju, doduse iz nekog ranijeg perioda

nego, bez namere da ulazim u raspravu da li je keksi covek za kog se predstavlja, juce dok ste analizirali fotografije neko je zakljucio kako bi keksi mogao biti sportski novinar

najpre se setih duska, ali nije on taj profil, a i (valjda) nije bio u brazilu

a onda se setih ace, ako neko ima kapacitet da izgugla sve one informacije i fotografije sa kojima keksi barata to je definitivno aca

znam da nije realno, ali kakav bi to bio obrt epskih razmera™

Ryan Franco

Ja mislim da spekulacije o njegovom identitetu treba jednostavno obustaviti. Pride je upravo napisao da mu to smeta, te ne vidim čemu dalja razrada. Prosto ne treba raditi nešto što nekome jasno smeta. 

Stil i sadržaj pisanja, beskrajni čaršavi, pasivno-agresivni egzibicionizam, zagušenost suvišnim podacima, stupidan nik... To je nešto što je legitimna stvar za polemiku. Mada, jako je teško polemisati jer njegovo delo (uz sve te atribute koje par nas vidi) očito ima dosta hc fanova kojima to ne smeta ili koji to ne vide, a hc fanove treba ispoštovati i pustiti da uživaju u svom sadržaju.

Edited by McCabe
  • Create New...