Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Ja i dalje neveruem™ da neki ljudi ovde sasvim ozbiljno izigravaju detektive i traze dokaze da bi potkrepili svoju teoriju koja otprilike glasi da je neki tamo lik s foruma okacio mali milion slika (sigurno je sve skinuo s gettyja i slicnih sajtova!) i ispisao gomilu carsafa (verovatno je i to pokrao odnekle, Shia Labeouf-stajl!) da bi mu mi, sam krem srpskog interneta, poblajvali internet karu. Neverovatno.

+1

Ja i dalje neveruem™ da neki ljudi ovde sasvim ozbiljno izigravaju detektive i traze dokaze da bi potkrepili svoju teoriju koja otprilike glasi da je neki tamo lik s foruma okacio mali milion slika (sigurno je sve skinuo s gettyja i slicnih sajtova!) i ispisao gomilu carsafa (verovatno je i to pokrao odnekle, Shia Labeouf-stajl!) da bi mu mi, sam krem srpskog interneta, poblajvali internet karu. Neverovatno.

Beskrajno glup komentar, sa većim brojem (jednako glupih) obožavalaca.

+1

Fala, valja postaviti nas pezante gde nam je mesto, jebes to koliko je ovakva istaga gnusna.

gervasius twinkleminkleson

Ajd, meni bi recimo bilo dosadno da "istražujem", ali mi najmanje ne djeluje nevjerovatna teorija, niti bi bio prvi slučaj na internetu da neko radi takve stvari.

Čudnije mi je što su nekome onako priče uopšte interesantne.

Edited by gervasius twinkleminkleson

Ti dakle mislis da je keksi 1 hohstapler™ ili sam ti glup na neki drugi nacin?

Ajd, meni bi recimo bilo dosadno da "istražujem", ali mi najmanje ne djeluje nevjerovatna teorija, niti bi bio prvi slučaj na internetu da neko radi takve stvari.

Mogu i ja da razumem malo baronisanja tu i tamo, ali ulaganje tolikog truda u kacenje svih tih slika i propratnih tekstova (i to na PPP, sigurno je i sam bio svestan da ce ga ovde dosta ljudi docekati na noz samo zbog sabanluka™) jednostavno nema smisla ako je u pitanju prevara.

gervasius twinkleminkleson

Toliko truda teško da ima smisla bilo to sve istina ili ne. a razlog za toliko truda je u svakom slučaju isti, opet nezavisno od toga da li je istina ili ne.

Cuj, nema smisla... pogledajmo se u 1 oci, da sam ja bio na njegovom mestu, godinama bih smarao forum o mojim cetrdesetodnevnim bahanalijama po Brazilu i blizoj okolini. To je ultimativna lovacka prica, to se mora podeliti s ljudima. Jos ako si skriboman kao keksi...

Ultimativna priča, ako ti je važna, se mora ispričati kako joj dolikuje. To je valjda poenta. Umesto toga dobio sam mehanički prikaz Brazila bez ukusa i mirisa. Ništa. Niti jedna jebena emocija.

Edited by bergasa19

Kakve veze to (i ono Indijevo vredjanje) ima sa onim sto je Calavera napisao u onom postu? Istinitost (kuka i motika 1.0) i moralnost price (kuka i motika 2.0) su dve sasvim razlicite kategorije ovde. Ja jos nisam video valjan razlog da ne bih verovao keksiju na napisanom, prema ovom drugom sam uglavnom indeferentan (il se slazem sa forumskim Senatorima), a nazvan sam glupanom sto sam plusjednovao prvi deo.

Edited by crtamOrasi

prica nije vazna al je vlazna..zatim svako reagira kao drustvvena jedinka jer to je to kroz razne kese i fabule al to je to..ne svi al ima toga i kod nas 

• Create New...