Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

Bilo bi do jaja kad bi Shan dokumentovao jedan sat u Bul end Bushu. Bas bih voleo da vidim odjeke i reagovanja na to :D

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

uh, kada bi zli otišao na srebrno jezero na par dana i dokumentovao sve :(

seksi srem ravishes kisiljevo da se zove topik :fantom:

Аврам Гојић

zbog da jedeš govna, TC :D

uvećala sam rian slajbu do 186 posto i opako se naoštrila da uočavam razlike

ne trudi se. balon je pod istim uglom u odnosu na vrh bine, i slikano je sa iste pozicije. ista je slika.

ne trudi se. balon je pod istim uglom u odnosu na vrh bine, i slikano je sa iste pozicije. ista je slika.

to sam sad htela da joj napišem.

eto, keksi je prerastao u novinara izveštača iz brazila, što objašnjava gomiletinu fotki i nasmejane devojke.

nemoj nikom da kažeš, ali ja tek sad skužila balun, sve se fokusirala na talasiće da l' baš istovetno pljuskuju u plićaku  :blush:

da, da, defo si u pravu

Plus je patern gomile na plazi identican.

Аврам Гојић

za razliku od ostalih, ova slika daje direktan link ka Getty bazi podataka.

ok, aj da kažemo da je stavio total radi efekta, jasno je da je ovo snimano sa teške pozicije koja garantuje da će fotka biti dobro prodavana.

no, u najmanju ruku nije kul trpati stock fotke među svoje.

Аврам Гојић

Šta su stock fotke?

One koje pazariš sa specijalizovanih servisa za prodaju fotografija kao što je Getty, koji radi i ovakve "pokrivalice" i svetske ekskluzive (Monti Pajton šou u 02 areni, npr). Getty je svetski lider u stok fotkama.

ista pozicija ali razliciti talasi i razlicit objektiv koji zakrivljuje soliter. verovatnoneki vidikovac

Edited by foto
  • Create New...