Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

jedni su bili sabani, a drugi su bili normalni, ovi prvi su svojim sabanisanjem dolazili do cega su god pozeleli, a ostali su bili prepusteni da samo uzivaju u nekim sporednim stvarima, jer kurve i sponzoruse nisu htele da gube vreme, a da ne izvuku iz toga neku korist...ovo je bila reportaza iz Brazila bez ikakve cenzure, na ovako nesto ne treba licno da se gleda, vec samo iz ugla pasivnog posmatraca koji cita neki clanak u magazinu ili gleda dokumentarac na televiziji...nijedna devojka nije nista radila protiv svoje volje, sve su bile maksimalno nagradjene, nijedna osoba nije bila fizicki ili psihicki povredjena usled nedolicnog ponasanje neke grupe sabana, veliki novac je otisao u ruke lokalnih restorana, nocnih klubova i ostalih usluznih radnika, zeleo sam da predstavim kako sve to izgleda iza scene, znaci osim fudbala i navijaca, turistickih atrakcija, raznoraznih plaza i restorana, da ljudi vide i ostale stvari koje su se tu odigravale, znaci eskort dame, lukave sponzoruse i lude zurke...

Keksi, prvo hvala na reportazi, drugo, nesto me kopka: je li bilo i zenskih "shabana" u tom drustvu i muskih kurvi, ili su je ta vrsta provoda rezervisana za bogate muskarce?

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Ne kontam čemu ovoliko polemike oko provoda na odmoru. Jebem li ga pa valjda i svi mi (muškarci) idemo na od odmor da se napijamo i jebemo nešto. Ne znam ni jednog tipa koji ide na more da bi se sunčao! Svako ko ode na more "ogrebe" se o neku snošku sa barem jednom cicom . I to na moru koje je platio oko 200 do 700 jura. 

Ja prosle godine ladno bio u CG sa drugom i nista, nit' pio nit' jebo :( Doduse, i otisao sam bas da bih pobegao od lokalnih zena i devojaka jer sam preterao sa paralelnim kombinacijama + da odmorim od posla jer je prilicno stresno raditi u kladionici, pogotovo ako se i sam kladis, a od zesceg alkoholisanja sam se skinuo pocetkom prosle godine... uglavnom, posto sam macho atleta i sremski Roko Zifredi, gledale su me i u Budvi i u Kotoru i svuda ali sam isao da se suncam i setam i odmorim mozak, nisam nista ni spopao :(

Ako budem isao ove godine sad u avgustu, dobicete full izvestaj sa sve slikama i klipovima!

Ako budem isao ove godine sad u avgustu, dobicete full izvestaj sa sve slikama i klipovima!

gledaj da odmoran ides na more, necemo razocaranje tvojim izvestajem, ko je lud da cita i gleda slike i klipove u kojima se ti samo setas i suncas i nista ne spopadas

:P

eye of the beholder

Ja prosle godine ladno bio u CG sa drugom i nista, nit' pio nit' jebo :( Doduse, i otisao sam bas da bih pobegao od lokalnih zena i devojaka jer sam preterao sa paralelnim kombinacijama + da odmorim od posla jer je prilicno stresno raditi u kladionici, pogotovo ako se i sam kladis, a od zesceg alkoholisanja sam se skinuo pocetkom prosle godine... uglavnom, posto sam macho atleta i sremski Roko Zifredi, gledale su me i u Budvi i u Kotoru i svuda ali sam isao da se suncam i setam i odmorim mozak, nisam nista ni spopao :(

... zli, kako to da se tebi desi? A baš sam mislio da si ti taj koji jedva čeka da ode na more sa tim ciljem. :pogrešičovek:

Skyhighatrist

Keksi, jesi li svaki obrok tukao u restoranu? Ima bar 60 slika sa hranom.

Jok, kuvao je viršle i supu iz kesice u plastičnom kuvalu za kafu :lolol:

Keksi, ako nije tajna, iz čisto praktičnih razloga me interesuje koliko otprilike košta runda šabanisanja u klubu? Samo alkohol, ništa van toga. Znači, Grey Goose u potocima, kokteli da se preseče, i dve flajke Dom Perignona u ledu čisto radi pozeraja, da se vidi da je ekipa ozbiljna. Koliko bi otprilike izašla jedna tura svega toga a koliko celonoćna pijanka?

... zli, kako to da se tebi desi? A baš sam mislio da si ti taj koji jedva čeka da ode na more sa tim ciljem. :pogrešičovek:

pa lepo rekao covek da je otisao da se odmori

otisao sam bas da bih pobegao od lokalnih zena i devojaka jer sam preterao sa paralelnim kombinacijama

sto je nama smrtnicima zelja koju pokusavamo da ostvarimo tokom godisnjeg odmora to je svakodnevica kod kuce zlog glija :)

eye of the beholder

Uči Moco, uči... imaš dovoljno vremena do Olimpijade u Riju.

Taman da zaradiš pare do 2016 i da pokažeš da ima Boga.

oću i ja nako

Uči Moco, uči... imaš dovoljno vremena do Olimpijade u Riju.

Taman da zaradiš pare do 2016 i da pokažeš da ima Boga.

eto vidis, lepo ti covek rekao, bar su u svetu uspesni i bogati advokati poznati po bahanalijama

• Create New...