Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

PPP u Brazilu

Recommended Posts

Timmy

mmmmmm, komplet lepinja

Isto pomislio :D

Feindouno

Kakav stadion majko mila. Nije lijep al zato nije ni akustican, minus i minus mozda daju plus?

Zurio sam u WC pa ne stigoh da slikam skelu pored tribine. U WC-u se osjeca farba kao da su ga jutros krecili. Vjerovatno i jesu.

Ovo je izmedju dva nivoa, tribina iza gola.

2wodv9y.jpg

Ispred ulaza na tribinu dio gdje su standovi sa hranom i picem djeluje da su razapeli platno ispod zeljeza da bi ljepse izgledalo pa izgleda kao neki sator. Uz to i prokisnjava™ na sve strane. Nisam slikao, to sam skontao tek na kraju a bila guzva u pm.

Standovi su prica za sebe, npr danas uopste nisu prodavali hranu a to su nam ovako saopstili:

33548ep.jpg

Inace organizacija oko stadiona je go kurac. Koliko god da je put iz grada do stadiona odlicno organizovan toliko su ovo zasrali.

Bez karte moze da se dodje skoro do samog stadiona tako da je guzva bar duplo veca nego sto bi bila da odmah po izlasku iz metro stanice postave kontrolu. Od doticne stanice do stadiona ima kilometar, mozda malo vise a trebalo nam je bar sat ipo vremena da stignemo.

O utakmici i ljepsim stvarima cu pisati sutra, Majami gubi titulu pa sam vise raspolozen za hejt™

Have_Fun

ovde si nasao da djingzujes

c c c

:D

Њујоркер

Samo nastavi tako, Fei;-)

Feindouno

Samo nastavi tako, Fei;-)

Jesi ti stigao?

Gandalf

kakva je kontrola karata na ulazu? traze li neku dokument za identifikaciju, kako bi proveravali imena na kartama?

Edited by Gandalf

Feindouno

Naravno da ne, nisu ni u JAR.

Kad bi to radili moralo bi da se krece na utakmicu 3 dana ranije, bez pretjerivanja.

Pandur kao pogleda imas li kartu negdje na pola puta, mozes da mu podvalis bilo sta.

Pred samim stadionom skeniraju bar kod i to je to.

Edited by Feindouno

Nemanja Posrbica

Koliko sam ja skapirao oni će montažni deo tribina na severu i jugu novog stadiona Corinthiansa da skinu nakon prvenstva. Tako da je to razlog zašto tako izgleda. Ne treba im stadion tog kapaciteta, makar ne nakon prvenstva.

Gandalf

Naravno da ne, nisu ni u JAR.

Kad bi to radili moralo bi da se krece na utakmicu 3 dana ranije, bez pretjerivanja.

Pandur kao pogleda imas li kartu negdje na pola puta, mozes da mu podvalis bilo sta.

Pred samim stadionom skeniraju bar kod i to je to.

budem bio u Brazilu, nebio u JAR.

mada ja sa tim nemam problema, sve i da proveravaju. pitao za prijatelja koji je kupio od nekoga karte za 1/4 finale.

Њујоркер

Jesi ti stigao?

Za nedelju dana. Dokle si ti dole?

edit: ako ne proveravaju imena na kartama, ja ladno mogu onda da pokusam da utopim jednu viska u fortalezi? ortak odlucio da ostane u manausu i da istrazi dzunglu dok ceka na moj i gospojin povratak za kuci...

Edited by Њујоркер

Feindouno

Do kraja juna.

Naravno da mozes, ja sam svoju prodao za 500$

wall

Došli vreme da i ja redovno pratim neku sportsku temu.

Samo piši i kači fotke! :)

Feindouno

Volim i ja vas :wub:

@ Glas, sve u Curitibi.

@ Oxy, jok, ispalio sisa, eno ga u Njujorku.

Sir Oliver

Fei, alive and kicking si? :unsure:

Feindouno

Napisacu veceras sastav na temu 'an idiot abroad'.

U Foz do Iguacuu sam, kacicu neke fotke sledece sedmice kad se vratim u bazu.

Sign in to follow this  

• Create New...