Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

ne znam, sve sto ja vidim iz ovog tvog i slicnih postova je neki utrnut pokusaj da ispadnes kul i da dokazes kako i ti vodis neki jebacki zivot pa kao nemas razloga da zavidis.

mislim, kad vec idemo u tu neku psihologiju...

nemoj da preterujes sa odlascima u tu neku psihologiju :P 

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

ppputopisi forumasa koji su bilu u brazilu za vreme svetskog prvenstva?

A pa da, moja greška.

Ništa onda, ti se fajtaj u klubu, a mi ćemo čekati, jer:

Nije jos gotovo, tako da sutra nastavljam u istom ritmu, ostalo je jos dosta toga - reče keksi.

НИмајер је један од највећих светских архитеката хх века, а не бразилски. Иначе царски. :ziga:

komunista. :D

dizajnirao je dobar deo Brazilije. njegova genijalnost se meni posebno odslikava u tome da centar Brazilije deluje impozantno, ali bez osecaja da se namece nekakvo prostovanje vlasti i institucija (sto je slucaj sa DC-em).

porucnik vasic

komunista. :D

dizajnirao je dobar deo Brazilije. njegova genijalnost se meni posebno odslikava u tome da centar Brazilije deluje impozantno, ali bez osecaja da se namece nekakvo prostovanje vlasti i institucija (sto je slucaj sa DC-em).

Не да је пројектовао добар део бразилије, него ју је целу замислио.  Ово за престолни нам град си одлично уочио. Нема џаба по њему онолико фашиа изображених на зградама.  :s_c:

Zanimljivo.

Dobro, ja zivim u Juznoj  Americi pa moze biti da mi je prag podnosljivosti malo porastao.

Ili je moguce da nisam dovoljno obisao Salvador kao ti.

mozda je cista slucajnost. naime, smestaj sam nalazio putem airbnb, jer su hoteli i hosteli bili papreni. nije mi padalo na pamet da placam $200 za noc u hostelu.

pa sam u Salvadoru platio sobu sa kupatilom na nekih 5-6 km od centra. lokacija koja se direktno naslanjala na jedan od sirotinjskih delova grada. pa sam obisao i to. takodje, Pelourinjo je bio pun sirotinje i prosjaka, koji su lovili turiste. a kurve koje sam imao prilike tu da upoznam nisu ni blizu ovim kejsijevim - par puta sam pao u iskusenje da im kazem da bi one morale meni da plate.

jedan od problema je bio taj da je vlasnica stana bila izricita da od autobuskog stajalista do stana moram da hvatam taksi, u suprotnom bih bio meta. stajaliste je bilo svega nekih 5-7 minuta hoda od stana, i prvi put u zivotu da sam koristio taksi za tu udaljenost.

U svakom slucaju, ja preporucujem Salvador i Bahia kao turisticku destinaciju.

slazem se. treba otici.

Edited by Gandalf
Ryan Franco

nemam pametnija posla nego da se preganjam u klubu za fajtanje, cekam i ja novu epizodu keksijeve reportaze :lolol:

dosadilo ti najednom da glumiš zajebanu staru kajlu? :lolol:

Не да је пројектовао добар део бразилије, него ју је целу замислио.

Uf, ovde si baš preterao. Ima Nimajer sasvim dovoljno referenci da mu bili poterbni ovakvi leđni vetrovi.

meni ovde od sveg najdojajnije kako keksi ne jebe nikog dva posto, a i sto bi, taj je jebo brazil ceo i oblaka jedan deo

jos uvek ne mogu definisem iritira me ili jok sem da mi ode na zivac kad kaze 'uzo' sam malu; uzo, jbt, daj! postenije reci pojebo, hefto, odvalio, pa da jebe oca, ono njegovo mi kanda ljigavo

Edited by orderka
  • Create New...