Jump to content
IGNORED

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

A tek ona go- go brazilska igračica (drži u ruci koktel od 0,5 l), što je prvo časte pićem pa se onda dogovaraju. Žena mora da radi, a ne da šljema  ili trči svaki čas do wc-a. 100% drže jedan te isti koktel ispod pulta (koji kruži kao slavska bombonjera) i dodaju joj a ona šatro  pije na slamčicu.

Sipaju joj vodu ili sok, a tebi naplate najskuplje pice. To se radilo oduvjek.

to je sve onaj pontijak započeo. kojot je samo posledica lošeg uticaja. 

:lolol:

ne, to je sve keksi krem zapoceo: on je poceo da stavlja fotografije :P e sad, sto je proradila ljudska zavist aka sindrom inferiornih muzjaka tj. to sto forumasi moralizatori mogu samo da bale i tese se na desanki i to u svoja 4 zida™ kada su sami jer nemaju tu kintu da plate usluge profesionalki, to je vec njihov a ne keksijev problem. kako bilo, podrzavam keksija u njegovim reportazama, covek interesantno pise a pravo da kazem, zabavni su i moralizatorski komentari. sve u svemu, keksijev koncept reportaze je ocito jedan deo foruma tragicno doziveo :D prvo se mislilo da je keksi krem reinkarnacija karla maja a tokom vremena izgleda da je pocelo da se veruje da je keksi krem zaista keksi krem i to je ono sto moralizatore boli :P

ako nista drugo, covek je uradio sjajnu pokaznu vezbu definisanja kako se prate sportske manifestacije :P

Edited by Pontijak

ja ne znam sta ste se svadjate ko babe umesto da se drzite teme.

svaka vast keksiju sto je za samo mesec dana uslikao bar 40 sponzorusa koje su vredele svakog reala, ali kako je moguce 

1. da finale nije valjalo :o
  2. da suarez nije zasluzio suspenziju :o  :o 
  3. da bi brazil s nejmarom uzeo prvenstvo  :o  :o  :o

ja ne znam sta ste se svadjate ko babe umesto da se drzite teme.

svaka vast keksiju sto je za samo mesec dana uslikao bar 40 sponzorusa koje su vredele svakog reala, ali kako je moguce 

1. da finale nije valjalo :o
  2. da suarez nije zasluzio suspenziju :o  :o
  3. da bi brazil s nejmarom uzeo prvenstvo  :o  :o  :o

Gdje si ti ovo procitao?

:lolol:

ne, to je sve keksi krem zapoceo: on je poceo da stavlja fotografije :P e sad, sto je proradila ljudska zavist aka sindrom inferiornih muzjaka tj. to sto forumasi moralizatori mogu samo da bale i tese se na desanki i to u svoja 4 zida™ kada su sami jer nemaju tu kintu da plate usluge profesionalki, to je vec njihov a ne keksijev problem. kako bilo, podrzavam keksija u njegovim reportazama, covek interesantno pise a pravo da kazem, zabavni su i moralizatorski komentari. sve u svemu, keksijev koncept reportaze je ocito jedan deo foruma tragicno doziveo :D prvo se mislilo da je keksi krem reinkarnacija karla maja a tokom vremena izgleda da je pocelo da se veruje da je keksi krem zaista keksi krem i to je ono sto moralizatore boli :P

ako nista drugo, covek je uradio sjajnu pokaznu vezbu definisanja kako se prate sportske manifestacije :P

ne znam, sve sto ja vidim iz ovog tvog i slicnih postova je neki utrnut pokusaj da ispadnes kul i da dokazes kako i ti vodis neki jebacki zivot pa kao nemas razloga da zavidis.

mislim, kad vec idemo u tu neku psihologiju...

Edited by Zhota

ne znam, sve sto ja vidim iz ovog tvog i slicnih postova je neki utrnut pokusaj da ispadnes kul i da dokazes kako i ti vodis neki jebacki zivot pa kao nemas razloga da zavidis.

mislim, kad vec idemo u tu neku psihologiju...

nemoj da preterujes sa odlascima u tu neku psihologiju :P 

ppputopisi forumasa koji su bilu u brazilu za vreme svetskog prvenstva?

A pa da, moja greška.

Ništa onda, ti se fajtaj u klubu, a mi ćemo čekati, jer:

Nije jos gotovo, tako da sutra nastavljam u istom ritmu, ostalo je jos dosta toga - reče keksi.

• Create New...