Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

Brazilke, all-you-can-eat, odnos cene i kvaliteta itekako zadovoljavajuci...

8Iek4rv.jpg

Malo klubske atmosfere...

yFHHJte.jpg

gNoMVmj.jpg

8SLrFQN.jpg

Amerikanke, veoma lake i veoma zahvalne...

tdwFB6U.jpg

Kada zagolica grlo...

ICITUgw.jpg

1dk5ih2.jpg

yzigMTf.jpg

9Dcoxqp.jpg

Brazilka, go-go igracica, savitljiva...

WmOJN06.jpg

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Nemacka - Argentina

Finale je bilo veoma precenjeno iskustvo, jedino je onaj vatromet na kraju dao tu nekakvu magiju koju sam ocekivao, ali sve sto se desavalo pre i za vreme utakmice nije opravdalo ocekivanja i gotovo da nisam imao osecaj da se igra finale Svetskog prvenstva...dve trecine stadiona su cinili turisti iz Amerike, Indije, Japana, Kine, itd koji su sa celom porodicom dosli na verovatno svoju prvu fudbalsku utakmicu ikada...pretpostavljam da su turisticke agencije sirom sveta imale u svojoj ponudi odlazak samo na finale i da su to brojni imucniji sredovecni parovi iskoristili kao jednu od atrakcija koje ce videti dok su par dana u Brazilu...ni tragova od onih vatrenih Argentinaca sa prve utakmice na Marakani, svega par grupica tu i tamo koje su se jedva cule u par navrata...vecina Brazilaca je dosla u dresovima Nemacke, dok od onih pravih Nemaca dominirala je starija generacija, skroz sam se razocarao kad sam video ko se sve tu skupio, od fudbalske publike ni traga ni glasa...

Jos gora stvar je bila ta sto je na stadionu bio nenormalan broj ljudi iz obezbedjenja, i onda su sve nas nagurali skroz gore gde smo bukvalno stajali veci deo utakmice, dok su ispod nas napravili obruc oko Merkelove, Dilme, Putina, Blatera, Lebrona, one kucke iz Barbadosa i slicnih preterano vaznih osoba, tako da sam od svih sedam utakmica na Marakani ovde imao ubedljivo najmanji komfor...utakmica se igrala u 16h po lokalnom vremenu i tokom prvog poluvremena je bila uzasna vlaga koja je tek kasnije popustila, igraci na terenu su delovali previse sporo, a publika je bila uglavnom tiha...u poredjenju sa prve dve utakmice na Marakani gde su Argentinci i Cileanci sami po sebi napravili spektakl svojim navijanjem, ovo je izgledalo kao da se nalazim u pozoristu, a ukinuli su nam slobodu kretanja po celom stadionu, tako da sam iz mog sektora mogao do zajednickog salona ili do wc-a, sve ostalo je bilo blokirano od strane obezbedjenja...osim Nojera, kod Nemaca mi se svideo samo Svajni, dok je kod Argentine jedino Zabaleta bio na nekom visokom nivou, navijao sam za Argentinu, ali bio sam svestan da ako ne igra Di Maria, male su im sanse za pobedu...kad je utakmica usla u produzetke, onda sam navijao samo da dodje do penala, makar da to malo doprinese celom tom uzbudjenju, medjutim Nemacka mi je skroz sjebala zelje...ranije, dok im je Klinsmann bio igrac, a kasnije i selektor, uvek su mi bili jedna od najdrazih reprezentacija, medjutim ova sadasnja mi nije previse simpaticna (uz izuzetak Nojera, Svajnija, Krosa i povredjenog Rojsa), ali skidam im kapu na svemu sto su ucinili na prvenstvu, pobedili su sve moje omiljene reprezentacije (Brazil, Argentinu, Francusku, Portugal, Ameriku) i pokazali su najbolju timsku igru i takticku zrelost, plus su se sjajno ponasali tokom dve utakmice na kojima sam ih uzivo gledao...kada se utakmica zavrsila, pokusao sam da se spustim dole do svecane loze i vidim kako podizu pehar, ali je obezbedjenje napravilo takav obruc da su nas saterali sve gore u cosak, tako da kad je poceo vatromet, dobar deo nas je izasao napolje da napravi par slika i na kraju to nosim kao najlepsu memoriju sa velikog finala...

cU1nONC.jpg

n0YG2I2.jpg

PLiAbpg.jpg

3RXb9S7.jpg

hOPDNOS.jpg

Vw7ceKh.jpg

Z2cogC6.jpg

hchNaLU.jpg

ErcihQS.jpg

GQjhpNC.jpg

Sugarloaf Mountain, tj Glava secera...voznja zicarom i panorama celog grada iz svih uglova, nagle promene vremena i sve sto uz to dolazi...

qBWXXfB.jpg

ihjEqND.jpg

LqJYY5H.jpg

j1KcC8S.jpg

BZVRKrI.jpg

t7YCJke.jpg

59VCKix.jpg

6SXqE4e.jpg

C3bpb8U.jpg

megLoQO.jpg

Brazilka, high-end prostitutka, oko nje je bilo grabljenja na sve strane...

dzO70HE.jpg

Bogovi svog zanata...

SrMmCRF.jpg

p2sVxki.jpg

Brazilka, low-end prostitutka, ali nekad covek pozeli i ulicnu hranu...

PHBKcCo.jpg

Ne secam se koji je dezert bio sladji, ovaj na stolu ili ovaj preko puta...

NEilrf8.jpg

Finger food...

dmzhViY.jpg

lzZK4lV.jpg

Brazilke, sponzoruse, umerene u svojim prohtevima...

QMGZQWx.jpg

Zbog kise, debakl Brazila sam gledao u jednom kaficu, ljudi su odlazili posle pola sata...

H3gO2vO.jpg

Konobar koji sklanja sve pred sobom...

C8wMaci.jpg

Nije jos gotovo, tako da sutra nastavljam u istom ritmu, ostalo je jos dosta toga...

Edited by keksi krem
MiddleClass

A tek ona go- go brazilska igračica (drži u ruci koktel od 0,5 l), što je prvo časte pićem pa se onda dogovaraju. Žena mora da radi, a ne da šljema  ili trči svaki čas do wc-a. 100% drže jedan te isti koktel ispod pulta (koji kruži kao slavska bombonjera) i dodaju joj a ona šatro  pije na slamčicu.

Sipaju joj vodu ili sok, a tebi naplate najskuplje pice. To se radilo oduvjek.

to je sve onaj pontijak započeo. kojot je samo posledica lošeg uticaja. 

:lolol:

ne, to je sve keksi krem zapoceo: on je poceo da stavlja fotografije :P e sad, sto je proradila ljudska zavist aka sindrom inferiornih muzjaka tj. to sto forumasi moralizatori mogu samo da bale i tese se na desanki i to u svoja 4 zida™ kada su sami jer nemaju tu kintu da plate usluge profesionalki, to je vec njihov a ne keksijev problem. kako bilo, podrzavam keksija u njegovim reportazama, covek interesantno pise a pravo da kazem, zabavni su i moralizatorski komentari. sve u svemu, keksijev koncept reportaze je ocito jedan deo foruma tragicno doziveo :D prvo se mislilo da je keksi krem reinkarnacija karla maja a tokom vremena izgleda da je pocelo da se veruje da je keksi krem zaista keksi krem i to je ono sto moralizatore boli :P

ako nista drugo, covek je uradio sjajnu pokaznu vezbu definisanja kako se prate sportske manifestacije :P

Edited by Pontijak

ja ne znam sta ste se svadjate ko babe umesto da se drzite teme.

svaka vast keksiju sto je za samo mesec dana uslikao bar 40 sponzorusa koje su vredele svakog reala, ali kako je moguce 

1. da finale nije valjalo :o
  2. da suarez nije zasluzio suspenziju :o  :o 
  3. da bi brazil s nejmarom uzeo prvenstvo  :o  :o  :o

ja ne znam sta ste se svadjate ko babe umesto da se drzite teme.

svaka vast keksiju sto je za samo mesec dana uslikao bar 40 sponzorusa koje su vredele svakog reala, ali kako je moguce 

1. da finale nije valjalo :o
  2. da suarez nije zasluzio suspenziju :o  :o
  3. da bi brazil s nejmarom uzeo prvenstvo  :o  :o  :o

Gdje si ti ovo procitao?

:lolol:

ne, to je sve keksi krem zapoceo: on je poceo da stavlja fotografije :P e sad, sto je proradila ljudska zavist aka sindrom inferiornih muzjaka tj. to sto forumasi moralizatori mogu samo da bale i tese se na desanki i to u svoja 4 zida™ kada su sami jer nemaju tu kintu da plate usluge profesionalki, to je vec njihov a ne keksijev problem. kako bilo, podrzavam keksija u njegovim reportazama, covek interesantno pise a pravo da kazem, zabavni su i moralizatorski komentari. sve u svemu, keksijev koncept reportaze je ocito jedan deo foruma tragicno doziveo :D prvo se mislilo da je keksi krem reinkarnacija karla maja a tokom vremena izgleda da je pocelo da se veruje da je keksi krem zaista keksi krem i to je ono sto moralizatore boli :P

ako nista drugo, covek je uradio sjajnu pokaznu vezbu definisanja kako se prate sportske manifestacije :P

ne znam, sve sto ja vidim iz ovog tvog i slicnih postova je neki utrnut pokusaj da ispadnes kul i da dokazes kako i ti vodis neki jebacki zivot pa kao nemas razloga da zavidis.

mislim, kad vec idemo u tu neku psihologiju...

Edited by Zhota
  • Create New...