Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

Sve to kul, ali da me ubijes ne mogu da skapiram iz kojih motiva se kaci "e ovo je keksi jebo" album na forum i sta dobro moze da proistekne iz toga. Ali ne zalim se,bitno da se masa zabavlja...

Sve to kul, ali da me ubijes ne mogu da skapiram iz kojih motiva se kaci "e ovo je keksi jebo" album na forum i sta dobro moze da proistekne iz toga. Ali ne zalim se,bitno da se masa zabavlja...

+1

Nema nista u placenom seksu lose, osim ako je u pitanju trafficking, cega nazalost ima dosta.

I nemam nista protiv muskaraca (ili bilo kojeg drugog roda) prostitutki. Ali imam protiv toga da se slike tih ljudi kace na forum (a 99.9% sam siguran bez njihovog odobrenja), i da se tome divi.

pa mozda je u cenu ukljuceno i slobodno koriscenje fotografija? zna mi znamo o brazilskim pravilima najstarijeg zanata, po meni to mu dodje kao reklama mada sumnjam da ce bas mnogi forumasi odleteti u brazil i koristiti usluge prikazanih devojaka

Edited by Pontijak

Što da ne kači. Kačio bih i ja, al sam na dijeti, u dugoj vezi, nemam para za egzotična putovanja, a ni fudbaleri IMT-a čije tekme gledam nisu interesantni za slikanje. Mislim, mogao bih neki selfi iz kancelarije ili klonje, pa da to okačim na perspic kao što radi prosečan forumaš, ali nije interesantno.

Kad povališ pola Rija, to valjda i zaslužuje da se čuje, glupo je da držiš samo za sebe.

Шта фали, ако је окачио трофеје.

Ми смо некад сви апсолвенти скупљали паре да колега кресне Кубанку у Москви. Показивао свуд слике шњом

fudbaleri IMT-a čije tekme gledam nisu interesantni za slikanje

Beogradska zona je klošarija, Srpska Beograd isto, pravi ljubitelji sporta se iscimaju do Pazove ili Banovaca i gledaju vojvođansku Srpsku...

Ми смо некад сви апсолвенти скупљали паре да колега кресне Кубанку у Москви. Показивао свуд слике шњом

Možemo da kažemo, attention whoring with mutual consent...

Jos je gore ako se seks sa prostitutkama zove 'trofejima'...

Kapiram da je to ono što u USA zovu "human hunting experience", s tim što ih na kraju prikolješ na manje tradicionalan način... Kada uzmeš midžeta, onda dobiješ čopor od jedno 15-20 komada, pa prvo moraš sve da ih savladaš... 10-12 ako si niži od 1.75 ili ispod 60 kg.

Edited by Töölönlahti

Jos je gore ako se seks sa prostitutkama zove 'trofejima'...

aj sad idi nađi taj post nije teško i stavi link ovde da ga svi vide   :fantom:

Edited by Hella

Koji post? Da neko zove trofejima seks sa prostitutkama, ili same prostitutke?

Evo:

Mozda se to odnosi i na one zene koje tip iz brazila zove 'sponzorusama'

Edited by maharaja
  • Create New...