Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

Brazilka, prostitutka, odradjeno u jednom od boljih bordela u gradu, mora rezervacija...

VktUfu3.jpg

posto je jebanje kepeca?

Zanimljivo bi bilo videti da li bi iste reakcije bile da je zena platila trideset muskaraca za seks, pa kacila slike po forumu. Ja se nadam da bi i da ne bi postojali dupli standardi. Ili recimo gej.

Edited by maharaja

Koje reakcije?

Reakcije na slike zena koje su oznacene kao "sponzoruse" ili "prostitutke", a cini mi se da je vecina reakcija bila pozitivna na to sto je neko u Brazilu platio seks sa trideset zena.

I kako je uopste moderacija dozvolila da neko kaci fotografije zena koje covek oznacava kao prostitutke i sponzoruse koje je on platio???

... cini mi se da je vecina reakcija bila pozitivna ...

Nisam siguran u to.

Čak je bilo eksplicitnog pitanja, "mogu li se tamo žene zavesti" (ili nešto slično), a i tamo na Arrivals/Departures, gde se diskutuje ista tema, naći ćeš nekog ko piše u fazonu, "volim keksija kad piše o čokoladi, ali ne i kad piše o kurvama."

Lično sam iz principa ekstremno liberalan kad dođe do pitanja s kim će neko leći, tako da ja sigurno seksiju keksiju neću da popujem. A ne bih ni nekoj forumašici da kači slike latino-žigoloa. Ali, to sam samo ja, svakako da ima i drugačijih mišljenja, nisi ti skroz u krivu.

Reakcije na slike zena koje su oznacene kao "sponzoruse" ili "prostitutke", a cini mi se da je vecina reakcija bila pozitivna na to sto je neko u Brazilu platio seks sa trideset zena.

I kako je uopste moderacija dozvolila da neko kaci fotografije zena koje covek oznacava kao prostitutke i sponzoruse koje je on platio???

Dokle ces ti i slicni tebi da zigozete zene samo zato sto se bave tim poslom, iako je on npr. legalan u Nemackoj? Mizogenista.

Edited by Shan Jan

aj aj aj jos jedan moralista i branilac prava™

sta ima lose u placenom seksu, narocito ako je dobar?

Nema nista u placenom seksu lose, osim ako je u pitanju trafficking, cega nazalost ima dosta.

I nemam nista protiv muskaraca (ili bilo kojeg drugog roda) prostitutki. Ali imam protiv toga da se slike tih ljudi kace na forum (a 99.9% sam siguran bez njihovog odobrenja), i da se tome divi.

o čemu ti pričaš burazeru to je dobrovoljna razmena dobara i ja to isto radim samo ne kačim fotke jer je srbija selo a one nekad treba i da se udaju možda baš u neku forumsku familiju hehe

Ali imam protiv toga da se slike tih ljudi kace na forum (a 99.9% sam siguran bez njihovog odobrenja), i da se tome divi.

Bogme maharajo, barem jedna cura tamo čisto pozira. Ako je za pare dala, da izvineš, pristup intimnim organima, šta je 1 slika u odnosu na to?

I nije to kao da se ovaj forum emituje™ u Brazilu.

• Create New...