Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

Brazilka, sponzorusa, papreno skupa, ali zna znanje...

7WYkXuM.jpg

Uspeo sam da slikam trofej iako nisam siguran jel to uopste bilo dozvoljeno, ali kad sam video da se jedan lik pre mene usunjao i opalio fotku, odradio sam to isto...u susednoj prostoriji su Shakira i one plesacice uvezbavale tacku i tamo nije moglo da se udje ni pod razno, obezbedjenje odmah tera svakoga ko se priblizi, dok trofej bukvalno niko nije cuvao...dobro, bili su postavljeni senzori oko trofeja, tako da pretpostavljam da bi se alarm odmah aktivirao da je neko pruzio ruku dovoljno daleko, ali ipak je cudno kako je svako mogao da se useta unutra...prostorija se nalazi iza medija centra na Marakani...

E7qAbW3.jpg

bu0Z1wJ.jpg

Argentinke, veoma promiskuitetne, zezanje na bazenu i onda zezanje na drugom mestu...

yRvSuVC.jpg

Jedna od boljih zurki gde su ribe defilovale u donjem vesu...

gWPFgMx.jpg

Nezaobilazno sabanisanje i cekanje da kurve zagrizu mamac...

0S1btJ1.jpg

Neki su se malo vise zaneli, ali u pitanju je ipak bio samo dry humping...

U3DbNHv.jpg

Brazilka, sponzorusa, nocno druzenje na plazi...mnogi su tu odradjivali posao...

fFhZcKQ.jpg

Meksikanci nikako da prezale kako je Robben iskusno pao...nadam se da ne treba prevod...

7amXXXg.jpg

IzaJ9KV.jpg

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Brazilka, prostitutka, odradjeno u jednom od boljih bordela u gradu, mora rezervacija...

VktUfu3.jpg

Ovo je kad sam cekao da ugostim Francuze, narucena hrana iz restorana u zgradi...

b6Arci0.jpg

Brazilka, kurva s pedigreom, isto opasno skupa, ali je vredela svaki real...

ORHQeJT.jpg

Ovaj deo Ipaneme gde sam bio je prepun gej populacije, pa su ga i meni nekako uvalili...

xMr89A2.jpg

Bazen i spa u potkrovlju zgrade, upotrebljeno nekoliko puta...

pHeUmGt.jpg

Kad sam stigao, nakupovao sam namirnice za svaki slucaj i naravno nista nisam iskoristio...

Hdxku04.jpg

Brazilski triling, male sponzorusice (punoletne, da ne bude zabune), pajama party...

mMJBhEu.jpg

Gavea, Copacabana, Urca...oko 17h je vec padao mrak, ali meni je to bilo skroz super...

iDXsboS.jpg

ixNlZLt.jpg

o3D4DRS.jpg

Parque da Bola...ovde je bilo znatno podnosljivije gledati utakmice Brazila nego na Fifa Fan Festu, ako nista drugo, prima znatno manje ljudi nego Kopakabana, jedino su zvucnici bili toliko pojacani da sam imao osecaj kao da sam na nekakvom rok koncertu...

Sd0w2oa.jpg

JA5iauE.jpg

mjE6PRQ.jpg

tZhFHTG.jpg

owawEjj.jpg

Sada malo turistickih atrakcija...za pocetak, Parque Lage...

XAu1q0j.jpg

9VpDYnS.jpg

gr059ML.jpg

GQnNmH3.jpg

HFTgcNN.jpg

Jos malo botanicke baste, a tu se nadovezuje i Parque Nacional da Tijuca...na kraju i kako izgledaju dzipovi koji prevoze turiste okolo...

dzKrrHl.jpg

D9ORiW7.jpg

yCghM9Q.jpg

urBh0Sb.jpg

nKxe4zJ.jpg

9o58rtt.jpg

otisyS0.jpg

A4nf8XA.jpg

D6nvrtE.jpg

dD5RSNB.jpg

Ovo je na sportu :lol:

Desanka opustela...