Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Mogao si pazljivo da procitas jedan deo...

Dobra stvar je ta sto sam mogao slobodno da setam po skoro celom stadionu, Marakana jeste ogromna, ali veoma je laka da se predje uzduz i popreko, redari su uglavnom bili momci, devojke i sredovecne zene, dok obezbedjenje na samom stadionu uopste nije bilo brojcano koliko sam ocekivao, vise ih je bilo na ulazima i po hodnicima...

Na nekim utakmicama sam u poluvremenu setkao okolo i pokusavao da napravim dobru sliku, dok sam na drugima uglavnom samo slikao pojedine navijace pre i posle utakmice...

Svi su poslali po jedan selfi, pa neka i on. Makar iz aviona. Ili daj da uslika boarding pass i kako mu stjuardesa sedi u krilu privatnog dzeta.

Edit: pa nije valjda jedini da nema svoju fotku sa nekim ili ipak nije hteo da daje ni na sekund svoj mobilni sa HD kamerom, koji usput ima i objektiv od dva metra?

Sto keksi krem napise, to svaki forumas sanja,

Cela Manitoba mu se klanja.

ovo je prilicno ruzno.

da ne verujes coveku pokazao si dovoljno puta, ovo sto sada radis je samo bezobrazluk i izvire zavist iz svakog otkucanog slova.

Sundance Kid

bravo, keksi!

svaka cast i njujorkeru, feiu i gandalfu na opisu i fotkama. ja inace tek juce video ovaj sjajan topic posto nisam ni zalazio na podforum o mondijalu. :/

Edited by Sundance Kid

bravo, keksi!

svaka cast i njujorkeru, feiu i gandalfu na opisu i fotkama. ja inace tek juce video ovaj sjajan topic posto nisam ni zalazio na podforum o mondijalu. :/

A sad kad smo dobili slike brazilskih sponzorusa und kurava odjednom si pronasao pdf :fantom:
Sundance Kid

A sad kad smo dobili slike brazilskih sponzorusa und kurava odjednom si pronasao pdf :fantom:

lololol. :D ej, keksi, najbolje su ti one 2 sto su bile po ceni jedne.

Kakav dark, niti znam ko je to niti me zanima...osim ovog foruma, jedino sam jos aktivan na dva mesta, Planete-ASM i LakersGround (aktivan u smislu da ponekad i nesto napisem), i to je to sto se tice mojih Internet aktivnosti...nemam ni mnogo vremena ni zelje da dugo blejim na netu, ovo mesto obozavam, medjutim malo po malo odredjene osobe me teraju odavde...

Ma slično pišete, slične fotke sa jako skupih i eksluzivnih mesta kačite, on sa note3 slika, pa sam zato pomislio

• Create New...