Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

Kako si iskusno stavio "oni" kao da nije i od tebe vise karo. :fantom:

Ali ja nisam kukao ni po kom osnovu, pa ne spadam u "one".  :misko:

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Svi su poslali po jedan selfi, pa neka i on. Makar iz aviona. Ili daj da uslika boarding pass i kako mu stjuardesa sedi u krilu privatnog dzeta.

Edit: pa nije valjda jedini da nema svoju fotku sa nekim ili ipak nije hteo da daje ni na sekund svoj mobilni sa HD kamerom, koji usput ima i objektiv od dva metra?

Sto keksi krem napise, to svaki forumas sanja,

Cela Manitoba mu se klanja.

Edited by dragance

meni keksi liči na jednog sa benč foruma, nešto dark ovo ono, garant je on

Kakav dark, niti znam ko je to niti me zanima...osim ovog foruma, jedino sam jos aktivan na dva mesta, Planete-ASM i LakersGround (aktivan u smislu da ponekad i nesto napisem), i to je to sto se tice mojih Internet aktivnosti...nemam ni mnogo vremena ni zelje da dugo blejim na netu, ovo mesto obozavam, medjutim malo po malo odredjene osobe me teraju odavde...

Svi su poslali po jedan selfi, pa neka i on.

Koji su to "svi"...naterao si me da prelistam celu temu i od trojice forumasa koji su pre mene kacili slike, samo je jedan kacio i svoje licne fotke, dok su druga dvojica s punim pravo zastitili svoju privatnost...pre par meseci si me onako jeftino i dzukacki napao bez ikakvog povoda (nisam znao ni da postojis na forumu) i doveo si me u situaciju da radim nesto sto nikada ne bih uradio, ako i nakon svega toga imas imalo srama da se idalje bavis nekim podmetacinama i provociranjem, e to je onda tvoj problem...kapiram da si duplo stariji od mene, a ponasas se duplo mladje, a jos po tvom avataru vidim da imas nekakve veze s Francuskom, pa mi je jos manje jasno zasto non-stop skaces na mene...ako hoces da i dalje provociras, samo izvoli, da se spustam toliko nisko, ne pada mi na pamet...

Dunga...nekoliko puta smo pricali i uglavnom sam ga smarao da mi kaze neku pikanteriju u vezi njegove generacije, ali mi je stalno ispaljivao genericke komentare tipa "Romario je sjajan, Bebeto takodje, novi Ronaldo tesko da ce se roditi, itd"...kada sam ga zapitkivao zasto nije poveo Neymara na proslo Svetsko prvenstvo, kaze da se stvorila takva atmosfera da ako ga povede, onda obavezno mora da bude u prvih 11, a on po njemu jos nije bio spreman za bilo kakvu znacajniju ulogu od sedenja na klupi, pa ga zato nije ni poceo na SP...isto kaze da je Neymar neverorovatnoo dobar decko, ali mnogo povodljiv, slusa sve sto mu govore otac, menadzer, devojka i ljudi iz njegovog okruzenja, mada veruje da jednoga dana moze biti isti kao Ronaldinho...kaze da mu je najvise krivo sto Pato i Ganso nisu do kraja ispunili svoj potencijal, navodno ni jedan ni drugi ne vode preterano racuna o svojoj fizickoj spremi pa im se zato stalno desavaju povrede, a da su njih svojica na svom nivou, ovaj danasnji Brazil bi bio skoro nezaustavljiv...oko mladjih kategorija, kaze da tu ima mnogo talentovane dece i da Brazil nema sta da brine sto se tice buducnosti njihovog nacionalnog tima...nisam hteo da ga zapitkujem oko njegove trenerske karijere, a od jos nekih zanimljivosti, kaze da je Fred trenutno najraskalasniji Brazilac, covek spava u nocnim klubovima i stalno je u drustvu raznoraznih prostitutki, pa nije ni cudo sto je onako kilavo odigrao celo prvenstvo...nakon debakla u polufinalu, Dunga kaze da je ocekivao da reprezentacija nece moci da prodje Nemacku bez svoja dva kljucna igraca, ali da ostali igraci nikako nisu smeli da odustanu nakon drugog primljenog gola jer ova sramota ostaje za sva vremena...sve u svemu, Dunga me je odusevio, veoma je opusten lik i nadam se da ce mu trenerka karijera biti uspesnija...

ROLE0IE.jpg

Brazilka, sponzorusa, jedna od najboljih i najskupljih...zasluzuje da bude prva istaknuta...

PcRnXRB.jpg

Bono iz U2...nisam njegov fan i slicno, ali kad je vec covek bio u mojoj zgradi, ajde cisto i njega da istaknem...nijednom nismo pricali i video sam ga svega par puta u prolazu...bilo mi je glupo da ga slikam iz zasede, pa sam onda iskoristio trenutak kad je jos jedan lik izvadio telefon...sve se ovo desavalo na rucku u basti od restorana koji je u podnozju nase zgrade...lik nije imao ni licno obezbedjenje, stalno je bio ovako polu zamaskiran...

nr4ZO6D.jpg

Brazilski duo, naravno sponzoruse...zurka na bazenu i onda odlazak u stranu...

jrKxupd.jpg

Kapirinja u ruci i izlezavanje na plazi...ne volim mnogo da je pijem, ali ajde...

Ww7L0BZ.jpg

Brazilka, isto sponzorusa...preslatka, zamalo da se zaljubim...

glB9eW8.jpg

Malo sabanisanja i atmosfere iz vecernjeg izlaska...

d09dcfX.jpg

Y0cGTWb.jpg

77cLTc1.jpg

Putovanje tamo i nazad je bilo ok...do tamo preko Paragvaja, a u povratku preko Majamija...

4bMFymg.jpg

Edited by keksi krem

Pogled iz kondominijuma, najvise vremena sa provelo na ovoj terasi...

hfkcL4P.jpg

Brazilka, sponzorusa, dve daje i sve zna, veoma pametno potrosen novac...

LNo1NMG.jpg

Posto 9, deo Ipanema plaze tacne kod moje zgrade...

1rdBiur.jpg

Ipanema je obicno ovako bila popunjena, nema velike guzve, ali malo njih se kupa...

7ledC0n.jpg

Brazilka, profi kurva...bila je preskupa, ali je vredelo...

nago73I.jpg

Fifa Fan Fest na Kopakabani...cekala se prva utakmica domacina, bila je nenormalna guzva...

nO0Ribl.jpg

Brazilke, prostitutke koje su mi same dosle...dve po ceni jedne, a jedna kosta kao tri, ali dobro...

x1O4hZw.jpg

Klasican pussy magnet...nijedna sponzorusa ne odbija, ali je to samo za one posebne...

t5jjx2y.jpg

Ovo je stojalo u rezervi, za razlike od gore pomenutog alkohola, ovo je bilo za sve...

duxaNms.jpg

Ulica u kojoj se rodio i odrastao Marcelo...

lZ6AkNq.jpg

Edited by keksi krem

Argentina - BiH

Od svih sedam utakmica koje sam uzivo odgledao, ova je bila ubedljivo najbolja, ne zbog igre na terenu, vec zbog sjajnih navijaca koji su navijali i pre i tokom i na kraju utakmice... inace ovo je bila jedina tekma na Marakani u vecernjem terminu (19h) i razlika izmedju nje i ostalih koje su igrane u drugim terminima je bila primetna...temperatura oko 20-ak stepeni, vlage uopste nije bilo, reflektori sijaju punom snagom, a Bogovi navijanja iz Argentine ne zatvaraju usta...svaki put kada je Messi imao loptu, ceo stadion malo zadrhti, u dva navrata kada je Di Maria imao neke bolesne slalome od svog kaznenog do protivnickog, imao sam osecaj kao da je blagi zemljotres koliko se sve treslo...bilo je vise od 50 hiljada Argentinaca i navijanje koje su priredili u zivotu nisam doziveo, ali nazalost nijedna sledeca utakmica na Marakani nije donela ni priblizno istu atmosferu (dobro, jedino su Cileanci bili na nivou, ali ni to nije bilo isto)...sto se jos nekih stvari na terenu tice, najjaci utisak na mene je ostavio Mascherano, pravi komandant na terenu, ima ga svuda, desavalo se da po nekoliko minuta samo njega pratim sta radi, kupio me je za sva vremena...Messi je bio veoma lezeran, setkao se po terenu kao da igra fudbal ispred zgrade, Di Maria je imao najatraktivnije poteze, Rojo je neverovatno brz i samo je jurcao napred i nazad, dok je Aguero igrao veoma prvljavo, non-stop se nesto kacio i gledao kako da nekoga na kvarno udari...kod Bosanaca, jedino su dobar utisak ostavili onaj zalizani klinac sto igra zadnjeg veznog i onaj levak sto igra desno krilo, bar mi je takvo secanje ostalo u glavi...

Inace na Marakani je vladao opsti haos oko rasporeda sedenja, bar tamo gde sam ja bio, taj deo je bio podeljen na dva sektora, dole su bili svecana loza kao i razni privilegovani novinari i komentatori, a iznad njih su bile privatne i biznis loze, kao i ostali novinari i komentatori...donji sektor je bio lepo regulisan i tacno se znalo ko gde sedi, medjutim na ovom gornjem je vladao potpuni haos, tako da su me setali cas levo cas desno, ali sam uvek sedeo veoma blizu sredine...najveci problem je taj sto su ovi novinari ispred mene stalno nesto ustajali, dok su komentatori malo po malo skakuckali kad god se nesto desava uzbudljivo...oko mene su uglavnom sedeli teski smaraci, osim onih sto su isto kao ja dosli jer nas je Garoto ubacio, drugi su uglavnom bili likovi kojima su mesto obezbedili Castrol, Sony, Visa, Budweiser, itd...kao sto rekoh, grupa teskih smaraca...

Dobra stvar je ta sto sam mogao slobodno da setam po skoro celom stadionu, Marakana jeste ogromna, ali veoma je laka da se predje uzduz i popreko, redari su uglavnom bili momci, devojke i sredovecne zene, dok obezbedjenje na samom stadionu uopste nije bilo brojcano koliko sam ocekivao, vise ih je bilo na ulazima i po hodnicima...

nGRhysN.jpg

AijuNQH.jpg

bbkTksS.jpg

61mgdkX.jpg

qi9njqZ.jpg

a7pusrl.jpg

BgqjbSh.jpg

GqCaYkz.jpg

xDsUbit.jpg

K3pkiQW.jpg

Ovo je otprilike najjeftinija hrana koju sam jeo tamo, a nisam zeleo da ulazim u americke lance brze hrane kojih ima jedno tri puta vise nego kad sam zadnji put isao u Rio...kasnije cu uglavnom kaciti slike znatno skuplje hrane jer sam obisao brdo restorana...

HC3HyYp.jpg

iec9Bjd.jpg

9lRDtqa.jpg

GcrhrQI.jpg

djVL7fe.jpg

FC9TbA1.jpg

lkP09VG.jpg

ffcHRfb.jpg

ffwq7vm.jpg

LYFg7gj.jpg

Rocinha, najveca favela u gradu...nalazi se odmah iza Leblona, dok su izmedju Gavea i Sao Conrado...mucno je ovo bilo za gledanje, nije mi padalo na pamet da se mnogo motam tu, ne zato jer nije bezbedno, vec je smrad neopisiv...jedino mi je bilo zanimljivo da gledam dok se neka klinka igrala sa lavicem i tigricem...eto i malo te druge strane Brazila...

cNaeYOV.jpg

gMxdnBK.jpg

ldlLWJu.jpg

7fFrSs9.jpg

dPVP3NI.jpg

UxxgFQV.jpg

gkAN0nL.jpg

FNlSeL3.jpg

OcTsSwE.jpg

dC0lXIv.jpg

Spanija - Cile

Druga utakmica na Marakani i druga najbolja koju sam uzivo odgledao, isto pre svega zbog navijanja...inace ovde se desio jedan malo veci incident pre pocetka, par stotina Cileanaca bez karata je nekako uletelo na stadion i zakucali su se u miks zonu i medija centar, to je bas na ovoj strani gde sam ja bio...taman sam sedeo na mestu, kad odjednom dolaze redari i teraju nas da se sto brze sklonimo iz tog sektora jer je izbila neka opasnost, niko u tom trenutku nije imao pojma sta se desava, ja se cak utripovao da nije nesto mnogo ozbiljnije, a onda su nas nakon nekih desetak minuta vratili nazad i bukvalno smo sedeli jedni drugima na glavama jer su gornjih nekoliko redova ispraznili posto se navodno srusio deo montaznog zida unutar medija centra, pa su morali majstori da dodju da provere nekakve instalacije i kablove koji su se otkacili kad je to palo...kasnije i kad smo izlazili sa stadiona morali smo da idemo okolo na drugi izlaz jer je grupa Cileanaca koje su uhapsili bila opkoljena od strane policije i drzali su ih na tom mesto ko zna koliko...posle su kruzile razne price, kako su svi deportovani, pa kako su neke mizerne kazne morali da plate, pricalo se o tome danima, a to je bio i jedini veci incident koji se dogodio na Marakani, sve ostalo su bili neki pojedinacni slucajevi kada su navijaci preskakali sektore i zauzimali tudja mesta, pa onda dodje redar da ih opomene i skloni, a ako ne uspe onda dolazi nekoliko policajaca, ali sve u svemu nije bilo nekih ozbiljnijih problema...

Sto se same utakmice tice, bilo je bas mnogo Cileanaca, bacali su topovske udare pre pocetka, pevali su himnu kao da sutra ne postoji, celu utakmicu su super navijali...od igraca na terenu, Alexis je ostavio najbolji utisak, stalno ga je nekoliko Spanaca okruzivalo i jedva su mu uzimali loptu, inace je Alexis neverovatno polularan medju ribama, na primer dok sam gledao ostale utakmice Cilea na plazi i po kaficima, ribe su stalno komentarisale kad primi loptu, pa kad krene da povlaci sorc na gore i pokazuje gluteuse, na kraju sam stekao utisak da je bio najpopolarniji fudbaler medju devojkama...od ostalih igraca, Vidal je isto uzivo delovao brutalno dobro, videlo se da i dalje vuce povredu, ali je bio pravi vojskovodja i saigraci su u njega gledali kao u Boga, super su im bili i onaj libero sto izgleda kao pitbull, zatim desni bek i golman...kod Spanaca, najbolje je delovao Iniesta, svako njegovo dodavanje je bilo milimetarski precizno, dok je Costa bio na velikom udaru neutralnih navijaca, tj Brazilaca...

Jedini bedak je bio taj sto sam celu utakmicu gledao u iskrivljenom polozaju, svi smo bili nagurani, tako da sam cesto vise buljio u monitor jednog novinara koji nije previse obracao paznju na samu tekmu...dali su nam besplatno neke sendvice zbog neprijatnosti koju smo doziveli kada su Cileanci izveli juris, i to je verovatno nesto najgadnije sto sam ikada probao, neka kombinacija prasetine, misterioznog sosa, salate, nekakvog gnjeckavog krompira i jos necega, odvratno...

Upoznao sam i Budweiser promoterke, tri su bile sasvim ok, ali je zato jedna ocigledno zalutala, mora da je na neku debelu vezu upala u to drustvo, stvarno joj izgled nije jaca strana...Cileanski navijaci su ih samo napadali i vukli za ruku da se slikaju, a ove sve fine ne odbijaju, ali im nije bilo svejedno...

8dCAkD7.jpg

OBsMI1b.jpg

mSXvxWJ.jpg

9NwaeVK.jpg

NKdVTRa.jpg

dcRa4wY.jpg

14sBT8u.jpg

RyaNAgr.jpg

6gaFIOH.jpg

8IsF9Wt.jpg

Ponovo malo hrana...danas sam imao gomilu obaveza, a jos nisam stigao ni da se raspakujem, tako da ovo sto sam sve u komadu uploadovao u prethodnim postovima je bilo najvise sto sam mogao u ovom trenutku...ima jos gomila toga, tako da ce sve ovo potrajati...

JLGMm2v.jpg

vRUFs71.jpg

578ALcG.jpg

TowUi1b.jpg

8DMXSOL.jpg

r0GihHA.jpg

s4nFkIT.jpg

FUQWJGT.jpg

iG5xcrs.jpg

ah0qDc4.jpg

Sutra nastavljam da kacim slike...kao sto vidite, pokusavam da napravim da od svega bude po malo, sve sto sam planirao da uploadujem doci ce na red, tako da ni fudbal ni zene ni ostale stvari nece biti zapostavljene...

• Create New...