Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Duci Simonovic

čoveče 40 dana godišnjeg, i još bar 15 da se unormališ i da se zaleče sve zavisnosti i polne bolesti, čova se nije pojavio na poslu 2 meseca

Kakav je ovo gej topik, ljudi bili po mesec dana u Brazilu i nijedne jedine fotke sa nekom lokalnom prelepoticom...ili marsovkom, stagod. Duboko ste me razocarali  :thumbdown:

Kako bre gej topik, ovo je macho only, svaki gej muskarac ili strejt zena koji drze do sebe bi bili oterani fotkama Robbena i Van Gaala. Jos covek napravio ogromnu najavu za Brazilke sumnjivog morala, samo drzi u neizvesnosti u najboljem maniru latino sapunica, gledacete u sledecoj epizodi... :jerry: Sledeca epizoda izlazi oko 5 ujutro, a na PPP-u rekordna poseta.

Edited by Tolaa

čoveče 40 dana godišnjeg, i još bar 15 da se unormališ i da se zaleče sve zavisnosti i polne bolesti, čova se nije pojavio na poslu 2 meseca

U Francuskoj imas 25 dana obaveznog godisnjeg odmora. Dosta firmi ti daju i vise (ja imam 30 dana).

Na to dodaj i RTT, 35h radno vrijeme ali posto radimo vise od 35h sedmicno, daju nam slobodne dane.

Kada se sve sabere dodje se do cifre od 45 dana. Jos ako nisi potrosio sve dane iz predhodne godine......

Ne cudi me da je imao 40 dana odmora.

Ovo me podseća na ono kada je Syme najavio neku ludačku ekskluzivu iz Niša u narednih par sati, neko čudo neviđeno koje će zauvek promeniti i Srbiju i Tokio, pola foruma se sakupilo na topiku, ljudi budili prijatelje forumaše u dalekim vremenskim zonama, bežali sa posla, prekidali šmrkanje koksa sa obnaženih tela go-go igračica kako bi se logovali... I čovek dođe i okači neko zaboravljeno platno regionalnog umetnika iz doba poznog romantizma. Ljudi prvo mislili da ih loži, onda se smorili najstrašnije.

No dobro, nada umire poslednja. Nadamo se foto svedočenjima nekih surovih orgija i demonstraciji najnižih oblika ljudske dekadencije.

Ovo me podseća na ono kada je Syme najavio neku ludačku ekskluzivu iz Niša u narednih par sati, neko čudo neviđeno koje će zauvek promeniti i Srbiju i Tokio, pola foruma se sakupilo na topiku, ljudi budili prijatelje forumaše u dalekim vremenskim zonama, bežali sa posla, prekidali šmrkanje koksa sa obnaženih tela go-go igračica kako bi se logovali... I čovek dođe i okači neko zaboravljeno platno regionalnog umetnika iz doba poznog romantizma. Ljudi prvo mislili da ih loži, onda se smorili najstrašnije.

No dobro, nada umire poslednja. Nadamo se foto svedočenjima nekih surovih orgija i demonstraciji najnižih oblika ljudske dekadencije.

Meni samo čudno da nije mogao da piše iz Brazila, nego je morao da čeka da se vrati u Francusku, da piše odatle... Ja bih se malo potrudio zbog ljudi odavde, a on tako :(

Meni samo čudno da nije mogao da piše iz Brazila, nego je morao da čeka da se vrati u Francusku, da piše odatle... Ja bih se malo potrudio zbog ljudi odavde, a on tako :(

Nista cudno, vecina forumasa nije pisala iz Brazila. Nisu svi dokoni ko Feić :fantom:

Nista cudno, nisam ni ja pisao iz Brazila. Nije svako dokon ko Feić :fantom:

Dobro :(

Mislim, čovek baš ume da napiše, bilo bi zanimljivo porediti u realnom vremenu sve sa Feiem, ovako, malo zakasnelo, kao kad dođeš na žurku u 6 ujtru, a ono svi ili otišli ili mrtvo pijani i udrogirani :(

Nek je zakasnelo samo nek okaci te gole Brazilke vec jednom.

+1 jebote ostavite čoveka na miru da sređuje fotke i selektira.

A u suštini svi pizde što on tamo više karo za 40 dana nego oni za života... :(

• Create New...