Jump to content
Verterdegete

Scots unthirldom

107 members have voted

1. 1. Kako bi ste glasali

• yes
      72
    • no
      18
    • beli listić
      7
    • ne bih izašao
      10
  2. 2. Šta mislite, ko će pobediti

• Yes
      33
    • No
      65
    • neće se ni održati na kraju...
      9

Recommended Posts

Roger Sanchez

Neki su velike nade u ovo pitanje polozili. Komentari se usijaju kad izadje ova vedt.

Ja se usijam kad čujem ovo.

Budja

Neki su velike nade u ovo pitanje polozili. Komentari se usijaju kad izadje ova vedt.

Gospodine Covicu, vi ste?

Koji su to neki?

Naravno da ce NO da pobedi, ja tipujem 55:45. No, bice respektabilan broj ljudi za nezavisnost sto ce znaciti jos vecu autonomiju Skotske, a to je verovatno Salmond i hteo, kako se vec komentarisalo na UK topiku.

Dr Arslanagić

60:40 za No, što će značiti veliku pobedu za Salmonda i SNP. Unizio je svoje tzv. protivnike.

Budja

60:40 za No, što će značiti veliku pobedu za Salmonda i SNP. Unizio je svoje tzv. protivnike.

Kako je unizio?

Mislis, svi ste protiv mene, a ja dobio 40%?

Veletin

kao toma i radikali onomad

Budja

kao toma i radikali onomad

Ne kapiram.

Dr Arslanagić

Kako je unizio?

Mislis, svi ste protiv mene, a ja dobio 40%?

Više mislim da je izdriblao političke protivnike na temi za koju su svi znali kako će da se završi. SNP se učvrstio kao apsolutni politički lider Škotske i to najviše odvlačeći glasove laburistima.

Well done.

MancMellow

Na 1.50 su trebali da prekinu. 

Prospero

Uh, kako je ovo loše poručeno™. Predugo, razvodnjeno, jedini razlog da se glasa "ne" je što se drugačija odluka ne može lako poništiti.

akibono

:lolol:

svaka joj čast, donela je najvažniju odluku za budućnost sebe i svoje dece za dva i po minuta - od početka do kraja spota!

kakav je genije ovo osmislio... uostalom šta znaju domaćice, menjaju mišljenje od kafe do kafe  :fantom:

ima i ova duža verzija

http://youtu.be/F9MSGumb7dw

i ova kraća koja je odličan odgovor na mama-domaćicu

Edited by akibono

Prospero
‘YES’ CAMPAIGN LEAD AT 2 IN SCOTTISH REFERENDUM

With 12 days to go until the Scottish independence referendum, the ‘Yes’ campaign has taken a 2 point lead - which means a statistical dead heat at this late stage

IndyRefSept.png

The latest survey, conducted for The Sunday Times with less than two weeks to go until voting day, has YES at 51% and NO at 49% – the first lead for the independence camp registered by YouGov, or any polling company, since regular polling on September 18th’s referendum began.

The numbers represent a four-point increase for YES support since YouGov’s last Scottish independence poll conducted a week ago (August 28-September 1). Opposition to independence has fallen from 53% to 49%.

The last poll, fielded after the second televised independence debate (which Alex Salmond was widely regarded as having won), was the first to represent a real possibility for a ‘Yes’ win, with only a six point gap between the sides.

The percentages reported exclude those who wouldn’t vote and don’t know. With those groups included ‘Yes’ are on 47% and ‘No’ are on 45%.

Full tables will be released shortly, with a commentary by YouGov’s Peter Kellner.

Ovo je samo među onima koji bi glasali, mislim da je među onima koji se ne izjašnjavaju ili kažu da neće izaći većina onih koji će ipak glasati za uniju (radikalski efekat).

koksy

lično bi mi bilo zanimljivo da pobedi YES pa onda da uleti neki kraljičin leksspecijalis.

hoću reći, vreme je za malo žuraje u učmaloj monarhiji.

Takeshi

miliband iz opozicije porucuje glasacima u skotskoj, da glasaju protiv ako ne zele granice u britaniji.

'If you don't want borders, vote to stay in the United Kingdom,' Mr Miliband said in an interview with today's Scottish Mail on Sunday.

Asked whether that would mean him introducing border guards and passport checks if he was Prime Minister, Mr Miliband warned: 'It would have to be looked at.'

And Mr Miliband's spokesman added last night: 'The last time I looked there were two sides to the border - and we would be in charge of one of them. It would be up to us, not Mr Salmond, to secure our northern border.'

If Milliband puts troops on the border, he can then bring in Tony Blair as peace envoy to get rid of them. #jobcreation #lableaders

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...