Jump to content

SP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Jel bese Mijaljevic rekao da Nojer brani umesto Enkea jer je povredjen, kada su ovome davali 40 dana?

Sad sam pogledao, davali su mu skoro godinu...

Edited by grunt
  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• Timmi

17

• James Marshall

28

• Malvo

17

Jel bese Mijaljevic rekao da Nojer brani umesto Enkea jer je povredjen, kada su ovome davali 40 dana?

Sad sam pogledao, davali su mu skoro godinu...

Da, to ulazi u legendu poput onog ispada Dobrosava Gajića "Savić ne može da igra večeras, imao je malu porodičnu neprijatnost, naime, umrla mu je majka"

Ovakav tandem iritantnih bolida (Stojanović, Mijaljević) nikad se nije latio mikrofona u sportskoj redakciji, a konkurencija je prilično ozbiljna.

Čak i ovaj mučeni Krivokapić, koji jedini u ovoj redakciji ne izgleda kao kompletni idiot, ima toliku lošu intonaciju i boju glasa, da ga je podjednako mučno slušati kao ovu dvojicu (problem sa otezanjem, čini mi se da je već neko pomenuo ovih dana).

Ima na svim televizijama onih koji su podjednako iritantni i nalik idiotima, Sminjan Banjac, Jurišević, onaj što prenosi derbije na Pinku kao i velika većina komentatora na srpskom eurosportu..sad kad sam napravio listu, mnogo je teže pronaći nekog normalnog.

Edited by keitel

Čak i ovaj mučeni Krivokapić, koji jedini u ovoj redakciji ne izgleda kao kompletni idiot, ima toliku lošu intonaciju i boju glasa, da ga je podjednako mučno slušati kao ovu dvojicu (problem sa otezanjem, čini mi se da je već neko pomenuo ovih dana).

Ima na svim televizijama onih koji su podjednako iritantni i nalik idiotima, Sminjan Banjac, Jurišević, onaj što prenosi derbije na Pinku kao i velika većina komentatora na srpskom eurosportu..sad kad sam napravio listu, mnogo je teže pronaći nekog normalnog.

uh, trebalo je da cujes kako je komentarisao kada su mu uvalili nba finale.

uh, trebalo je da cujes kako je komentarisao kada su mu uvalili nba finale.

Kad je to bilo? Jedini put da se sjećam a da je nba bio na rts-u je one godine kada je Orlando igrao finale. Nemam pojma otkud on na košarci uopšte, više me iznenadi kada neki likovi rade određen sport čitav život i opet pojma nemaju, kao svi ovi što sam ih naveo iznad.

Nego, sjetio sam se imena ovoga što prenosi derbije, Miljan Milićević.

Kad je to bilo? Jedini put da se sjećam a da je nba bio na rts-u je one godine kada je Orlando igrao finale. Nemam pojma otkud on na košarci uopšte, više me iznenadi kada neki likovi rade određen sport čitav život i opet pojma nemaju, kao svi ovi što sam ih naveo iznad.

"I sta se sada desava? Da li je sviran faul pri sutu ili je Gasol prilikom doskoka ipak nagazio aut-liniju... ili je mozda sviran faul u napadu? Zaista mi nije jasno sta je sudija svirao..."

Dzile "Mislim da su Lejkersi pozvali tajmaut".

"I sta se sada desava? Da li je sviran faul pri sutu ili je Gasol prilikom doskoka ipak nagazio aut-liniju... ili je mozda sviran faul u napadu? Zaista mi nije jasno sta je sudija svirao..."

Dzile "Mislim da su Lejkersi pozvali tajmaut".

:D

samo je prvu tekmu komentarisao pa su posle dovukli sarenca.

Mislim da je ovo bila treca utakmica, ona koju je Orlando dobio. Steta sto nisu imali kameru koja bi ekskluzivno snimala Džiletovo lice tokom prenosa, obzirom na nivo neznanja koji je Krivokapic prezentovao... secam se da je krenuo nesto masivno da lupa pa se Dzile ubacio u stilu "da te zaustavim na vreme pre nego sto dobijes nagradu za Velju Ilica godine".

Neđo se smorio što su mladci dobili ove najatraktivnije utakmice da prenose, a njemu uvaljuju Grke, Kamerun i ostale tambure, ta rezignacija se osjeti u njegovom glasu

• Create New...