Jump to content

SP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

najjače mi je što verovatno ni sada nisu bili u stanju da nađu jednog ili dvojicu iole pismenih i inteligentnih stručnih konsultanata koji bi išli/menjali se u jednom od udarnih termina, nego će svake večeri da se ređaju sve luđi likovi, tipujem i da će struka goračinov do kraja prvenstva jednom da dođe na red. pred ovu utakmicu apsolutno nije bilo potrebe za bilo kakvim gostima, pogotovo ovim idiotima, eventualno da je išao studio uz golove, otvaranje i možda neki kraći pregled reprezentacija (mada za ovo poslednje nisu sposobni). apsolutno je neverovatna količina besmisla, gluposti i nesposobnosti koja vlada u toj redakciji.

Edited by Evropejac
  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• James Marshall

28

• Timmi

17

• Malvo

17

James Marshall

Neđo je pravi profesionalac, prenosio rukomet Morava-Kolubara ili utakmicu SP u fudbalu, uvijek taj isti nivo drži

John Coltrane

Boze PTC jos ni rezultate nije spremio :isuse:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovakav tandem iritantnih bolida (Stojanović, Mijaljević) nikad se nije latio mikrofona u sportskoj redakciji, a konkurencija je prilično ozbiljna.

Weenie Pooh

Ja mislio da im je cilj bio da pogode izdaleka za tri poena, i automatski preokrenu. Nema se vremena za postepeno ublažavanje...

Apollo Creed

Ona momcina sto je "komentarisao" Spance i Holandeze je 1 masivan kreten. Glas smoren, nigde osecaja za igru, gomila nepotrebnih podataka.Mjutirao sam ga ubrzo po pocetku. Verovatno u top 3 najgorih komentatora ikada.

Uzasan je bio i ovaj sto je prenosio Cile-tolika kolicina nepotrebnih informacija, mislim da ni 5 minuta nije komentarisao sta se desava na terenu.

Ovi sa SK i Arene su svetska klasa sa ove mucenike sa Rts-a...

Edited by Apollo Creed
James Marshall

Žena u mene, koja uopšte nije gledala utakmicu već je slušala u off-u dok je radila nešto drugo, je s vremena na vrijeme znala da se štrecne i odreaguje na njegova statističarenja komentarom "pa ko je ovaj idiot i zašto upropaštava utakmicu, čemu ovi glupi podaci i komentari, mogu misliti kako vama što pratite fudbal skače po živcima"

• Create New...