Jump to content

SP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Jel to sa stb uredjajem rade?

Meni na digitalnoj hrt 1 I 2 ne rade za ptt kds Beograd

Sa stb uredjajem rade, mada ne sumnjam da ce skremblovati pre pocetnog sudijskog zvizduka™.

• Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• James Marshall

28

• Timmi

17

• Malvo

17

Na HRT-u bio bogami ozbiljan transfer neprijatnosti.

Stvarno, kod nas bi posle onoga usledilo jedno 3 stranice zgrazavanja :D

HRT i dalje nije skremblovan, jos cu poceti da se nadam...

Edited by Calavera

Već me izlude Aca, presešće mi prvenstvo od njega.

ja imam osjecaj kao da lezim sa njim u krevetu gledamo fudbal i da me mazi dok mi prenosi tekmu  :heart:

I maestralni zaključak: "slobodni udarac za Brazil. Znači fudbaleri Brazila se okupljaju u kaznenom prostoru reprezentacije Hrvatske".

Ajde?!

Lezilebovich

crnogorci prenose kao kraljevi. palo prisećanje na prvenstvo 50, 54 i 58, ko je dao gol i ko je šta izjavio ...

James Marshall

Ukinuli pederi i na D3go HRT 2.

Nego, zar nije bila neka ona odredba da se tipa OI i SP u fudbalu ne smiju skremblovati, jer su takmičenja od planetarnog značaja. Ili je to bila neka priča za ekskluzivitet TV prava, ne sjećam se sad tačno detalja, ali je bilo aktuleno prije 6-8 godina. Dakle, ima li osnova za ovo što rade naši operateri ili nema?

Weenie Pooh

I maestralni zaključak: "slobodni udarac za Brazil. Znači fudbaleri Brazila se okupljaju u kaznenom prostoru reprezentacije Hrvatske".

Ajde?!

Ako nisi njegova babatetka od 75 ljeta koja gleda fudbal samo kad njen Aca radi - nisi njegova ciljna grupa.

Još jedna dobra stvar kod RTS HD, nema reklama na poluvremenu, idu hajlajtsi..

Još bolja stvar bi bilo da ima nekih hajlajtsa vrednih pomena. Jedan gol, još jedan dobar prodor Neimara, i jedan trapavi autogol :yawn2:

• Create New...