Jump to content

SP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

• Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• Timmi

17

• James Marshall

28

• Malvo

17

kovinjalo je sada pravi hipsterski komentator. samo prezimena igraca (slobodnim stilom), minut utakmice i posed lopte.

skoro sam zaboravio kako zvuci kada se samo pominju igraci, uz par sekundi pauze izmedju.

skoro sam zaboravio kako zvuci kada se samo pominju igraci, uz par sekundi pauze izmedju.

Zvuči odlično u poređenju sa statističarims i pjesnicima

ja vise ne znam da li sam zaista to cuo, a ako jesam, to je bio stevo grkinic sa jagodinske televizije palma plus. ali vrlo je moguce da je to neka urbana legenda i da sam naknadno nekako ubedio sebe da sam to cuo i da je bas stevo grkinic to izgovorio.

Moguce, za Amonito sam prilicno siguran da je bio Nesa sa Pinka, za ovo drugo i nisam ali mi bas nekako lici na njega :D Bese i jedan komentator koji je, gledajuci usporeni snimak neke sanse iz suprotnog ugla, objavio da je 'u sansi bio Angulo Contrario'. Neko sa BK televizije a nije Aca Stojanovic, ko je jos prenosio utakmice na BK?

Nesa Stefanovic, Grbovic, Boskovic, Mijaljevic...Koga god da odaberes neces pogresiti. :misko:  :misko:  :misko:  Mada mislim da ovo sa Reverse Angulo nije niko od njih...

mimo fulanja imena, kovinjalo je sasvim okej na ovom prvenstvu. verovatno pozitivan utisak dodatno ističe stojanović koji je apsolutno nepodnošljiv ali ono sinoć je bilo sasvim korektno. 

Slušati Kovinjala je kao kad u nekoj kafani drumskoj u nekoj vrleti iznad Kladnja naletiš na Tuzlansko, nije ono nešto posebno ali te podsjeti na neka stara vremena i radosti jednostavnog života dok te Aca i drugari podsjećaju na ova bezalkoholna i piva sa ukusom lubenice.

Edited by James Marshall

Zamerke komentatorima tipa Kovinjalo i Andrijašević se obično svode na "dosadni su", što meni ne pije vodu. Ne treba mi komentator da me "zabavlja" izigravajući klovna dok gledam utakmicu, da mi prenosi šta se piše na twitteru, da mi prepričava čija se žena jebala sa kojim saigračem ili koji je veteran spopadao šurnaju po pisanju tabloida.

• Create New...