Jump to content

SP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

A koji je bitno nelošiji, Kovinjalo?

Mijaljević, Strajnić, Taštin Osmeh - pre bih Middle Classa slušao kako komentariše nego nekog od njih. Koga još imaju?

• Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• Timmi

17

• James Marshall

28

• Malvo

17

:lol:

Pa dobro, neko voli Straju koji ne prati fudbal od kad je Van Basten doživeo povredu, psiho Aciku ili statistički ovedoz koji nudi Mijaljević. Krivokapić bar sve vreme drvi o igri, ponavlja se po milion puta i to mu je mana, ali bar nema piskav glas niti visi na netu celu tekmu.

Edited by nemoderisani

Pa dobro, neko voli Straju koji ne prati fudbal od kad je Van Basten doživeo povredu, psiho Aciku ili statistički ovedoz koji nudi Mijaljević. Krivokapić bar sve vreme drvi o igri, ponavlja se po milion puta i to mu je mana, ali bar nema piskav glas niti visi na netu celu tekmu.

covjece, krivokapic ne moze biti ubjedljivo bolji od prdjece krave koliki god su retardi ostali u rts-u. prije bih slusao uinija kako komentarise viskovica nego njega.

čovek ima jedne iste fraze i jedan isti tonalitet glasa, ne znam kako drugačije da nazovem taj (anti)melodijski šablon koji je jednako čest i jednako iritantan kao "alllllliiii". ne zna ništa, ne ume ni da ćuti, ali je zato iritantan.

Ja se bez zajebancije obradujem od srca kovinjalu, dotle je došlo...najzabavniji je realno, barem pomeša kempela i ruiza pa se čovek ismije, ili tako nešto. Prošli put me je zabavljao celu tekmu poseravanjem po havedesu, i to u onom njegovom lakonskim stilom. To aci nema šanse da se desi, suviše ima veze sa fudbalom.

Edited by Ruxin

sa acom je problem što je poremećen, nema nikakve veze sa sportom, i preko te poremećenosti izbija i opravdani hejt prema njemu. ako bi se gledao kao komentator, on je zanatski ipak mnogo bolji od ovih što ne umeju da ćute, govore "alllllliiii" i prilkom neke greške krene da zamuckuju kao dete u trećem razredu. babe i žabe

Mnogo vi izvoljevate. Mislim daje svaki izostanak poremecenog slucaja koji prenosi s leva na desno i obrnuto poklon gledaocima. Nase pravo da ponekad ne cujemo maloumnika! Ide ono kolo, zene u nosnji i tako...

Edited by Nesh

Aca je našao novu zlatnu koku. Ne priznaje poluvreme.

To je odavno. Uvek govori prvi deo, drugi deo...na proslom susretu (nsam gledao veceras Brazil) je objasnio da je deo takozvano poluvreme.

To sa takozvanim prvim poluvremenom (u čiji smo završni deo poslednjeg dela upravo ušli) mu je jak kandidat za top 5 najtežih gluposti svih vremena. A konkurencija je, naravno, žestoka... od piva i vina, medveda i bika, do Srbije koja je izborila nezavisnost od Crne Gore.

• Create New...