Jump to content

SP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

• Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• James Marshall

28

• Timmi

17

• Malvo

17

Weenie Pooh

Ne smeta Lima, nego smeta RTS idiotkinja koja pravi prilog o tome kako će Gisele Bundchen da dodeli trofej osvajaču pa kaže "Ali mi se svi ipak nadamo da će se organizatri predomisliti i da će ga dodeliti Adriana Lima" :blink: Onda ide pet minuta izjava kamermana iz studija o tome koliko se kome od njih diže na Limu, odgovaraju na pitanja tipa "Da li biste da vam Lima bude majka, sestra, ili devojka?" :blink: Onda nas autorka podseća da to, znate, jebe jedan Srbin. I onda na kraju podseća da su Srpkinje ipak najlepše :blink:

To je sve deo utakmice o Svetskom prvenstvu.

odgovaraju na pitanja tipa "Da li biste da vam Lima bude majka, sestra, ili devojka?" :blink:

:lolol:

a najbolja drugarica nema, to je valjda nemoguce :D

A cini mi se Radoslav Simic kaze da ne pravi pitanje, moze sve da mu bude Lima.  :D

Zaista izgleda da bi tesko bilo snimiti gluplji prilog i sprovesti gluplju "anketu".  No, svetsko prvenstvo je tek u pocetnoj fazi...

Weenie Pooh

Da su pričali o Šakiri imalo bi više veze sa fudbalom, ona je bar udata za lika koji tamo nastupa. Ali jebiga kad nije srpska snajka... ali da jeste srpska snajka, ne bi joj muž nastupao tamo. Kvaka 22.

Ne smeta Lima, nego smeta RTS idiotkinja koja pravi prilog o tome kako će Gisele Bundchen da dodeli trofej osvajaču pa kaže "Ali mi se svi ipak nadamo da će se organizatri predomisliti i da će ga dodeliti Adriana Lima" :blink: Onda ide pet minuta izjava kamermana iz studija o tome koliko se kome od njih diže na Limu, odgovaraju na pitanja tipa "Da li biste da vam Lima bude majka, sestra, ili devojka?" :blink: Onda nas autorka podseća da to, znate, jebe jedan Srbin. I onda na kraju podseća da su Srpkinje ipak najlepše :blink:

Nisam bas gledao, vec se vrteo po sobi dok je trajalo i cuo u pozadini, ali i to je bilo dovoljno da me obuzme blam...

Frank Pembleton

Samo da naglasim da među njima nije bilo kamermana inače bi bilo još zabavnije!

Послато тетејцем

Weenie Pooh

Stvarno? Meni se čini da su onog najmlađeg potpisali kao "kamerman", valjda onog što je rekao da bi hteo da mu Lima bude mama?

Samo da naglasim da među njima nije bilo kamermana inače bi bilo još zabavnije!

Послато тетејцем

nadam se da sam shvatio na pravi nacin :D

Autorka se vika Tamara Rakic, samo hoda dobro utabanim stazama svojih debilnosportskih priloga. Jeziv transfer blama sam imao dok sam to gledao.

Setih se kako su Zengu onomad krenuli da napusavaju po ovdasnjoj stampi™ samo zato sto je na pitanje "jel da da su srpske cice najbolje na svetu" rekao da to nije bas primetio i da svuda ima lepih devojaka.

@Zhota: Zizel je bolja riba od Lime. Pre 15 godina bilo bi mi obrnuto. :)

Edited by Yoda
  • Create New...