Jump to content
IGNORED

Orange is the New Black


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    25

  • Mil@n

    14

  • Lrd

    14

  • Weenie Pooh

    12

Top Posters In This Topic

Valja. Odgledaj prvih 5 epizoda, pa, sto rece Calavera, ako te kokoska ne navuce, nece nista.

 

Ja sam uspela da odgledam samo prve 3 epizode 2. sezone u onu subotu kad su izasle, i to dok sam se cimala po aerodromima i avionima, od tada nista ne stizem. Zato jedva cekam cetvrtak, a onda imam 4 dana koja cu da posvetim OITNB-u, trima epizodama Orphan Black koje su mi preostale i fudbalu.

Link to comment

nikad ni trejler pogledala, pa da pitam ovde: valja?

Valja. Gledaj. Ne moraš ništa da imdb/wikišeš, samo skini i gledaj.

 

Imaš dve cele sezone za bindžovanje. Uživancija, razbribriga. Blago tebi.

Link to comment

to hoću da čujem. zapravo, to je izvor iz kog hoću da čujem. :D izvinjavam se svima ostalima, al lubine i lrdove preporuke nikad nisu omanule. 

Edited by MaryPoppins
Link to comment

to hoću da čujem. zapravo, to je izvor iz kog hoću da čujem. :D izvinjavam se svima ostalima, al lubine i lrdove preporuke nikad nisu omanule.

jel ima neka serija da je Lrd nije preporučio? :D Edited by malkin
Link to comment

jel ima neka serija da je Lrd nije preporučio? :D

Želim da se distinktira moje opsesivno gledanje sa pravom preporukom, jer ne preporučujem sve. Bar u mojoj glavi pazim šta preporučujem. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Konacno sam uspela da odgledam sve. Sad mi zao sto nisam jos otegla, ko ce cekati godinu dana... Poslednja epizoda mi je proletela, tek kasnije sam videla da je trajala sat i po. 

 

Bolja je i meni ova sezona od prve, slazem se i da je to delom zato sto je fokus manje na Piper. Nadam se da ce tako i nastaviti, mada ce to biti teze sad kad 

 

se Alex vraca u zatvor. Ali je dobro sto ce biti vise Alex. 

 

 

Najbolji momenti:

 

- Pennsatucky joining lesbianism. :lolol: Razgovori o gej agendi za preuzimanje sveta sa Healy-jem i Big Boo su sjajni.

- Casne sestre. Sve od pojavljivanja do "Run, nuns, run!"

- Maritza i Flacca kad definisu ljubav.

- Lekcija iz anatomije by Sophia.

 

 

:Hail:

Link to comment

Ja odgledao tek šest epizoda S2, i vuče me nešto da gledam ove vaše spoilere :isuse:

 

Za sada nije loše, mada baš ne volim flashback mehaniku. Ako mora nešto da se zameri (a mora, street cred je street cred) onda su to njanjavi podzapleti u kojima se svi u sve redom zaljubljuju i simpatišu i ljubomorišu, kao da je neka srednja škola u pitanju. Prva sezona nije bila u tom stilu, ako se dobro sećam.

Link to comment

Odgledao do kraja, odlično je. Razduševio me potpuno sam završni segment, Rosa mi je postala omiljeni lik još od njene flashback epizode (ili one sa chemo klincem, ako to nije ta ista), ali ovaj over the top završetak "Always so rude, that one" je bio maestralan :Hail:

 

Odličnih mini-dijaloga ima kao i uvek, humor je nenametljiv ali promiče. Vee mi se u startu svidela ali posle je njeno gangstersko izdrkavanje malo preglumljeno... i generalno, ti izlivi emocija što stvarnih što lažnih kod Vee/Red sa njihovim "porodicama" mi je svaki put delovao preterano bljackavo. Ipak, u totalu je sve super. Nije lako sastaviti sezonu od milion malih priča a da ne ispadne konfuzno i zbrzano, ali eto, nekako su uspeli. Svaka čast.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...