Jump to content
IGNORED

Orange is the New Black


Calavera

Recommended Posts

Ma bem ti kratki edit, pa sad spamujem. Elem, pojavio se s02e03, ali nema e02. Er e01 u stvari dve epizode?

da, prva epizoda traje malo ispod sat vremena.
Link to comment
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    25

  • Mil@n

    14

  • Lrd

    14

  • Weenie Pooh

    12

Top Posters In This Topic

mene je ova serija odbila ponajvse losom glumom. nije to cak ni sapunska patetika. onda sam skapirala da ne podnosim glumicu koja je bila lora u 70s show, da je glavna glumica losa sa bitovima itd....

 

cak oprastam i dva izraza lica.....al nije mi islo.

 

i iskreno mi je krivo da je obnovljena a na primer almost human nije.

Link to comment

Hvala! Bacam se oma.

auuu my bad, istripovao sam se da su epizode trajale pola sata u prvoj sezoni.  :isuse:

dakle, s02e03 je stvarno treća, pre nje ima dve od po sat vremena. izvinjavam se.

Link to comment

da, prva epizoda traje malo ispod sat vremena.

 

Cek', bre, pa svaka epizoda OITNB traje oko sat vremena. Izasla je i e02, ali za sad samo verzija od 2 GB.

 

Edit: Skontao i malkin. :)

Edited by Tolaa
Link to comment

Pojavila se i S02, dobro je da nisam počeo da gledam treću. Neka ipak sačeka ujutru...

...pa da sutra uveče iznesem utiske o celoj sezoni.

 

Prva epizoda je super.

 

Mustang. To je poslednja loša reč koju si rekla o Doni. Je l'. Jasno?

Link to comment

Uvek sam preferirao Jackie -_-

 

Naravno da je samo jedna od njih napravila ozbiljnu karijeru, dok druga mora da pokazuje sise po zatvorima da ne bi umrla od gladi...

Link to comment

Prva epizoda mi je bila okej, nije lose ovako za promenu ritma, sumnjam da bih nastavio da gledam da svaka epizoda bude na tu foru. Zato je druga objasnila, odmah sam se setio zasto sam gotivio prvu sezonu. Slutim da ce me scene s Larryjem opet najvise nervirati, mada je ovde i on bio zabavan u gej sauni s caletom :D

Link to comment

Uvek sam preferirao Jackie -_-

 

Naravno da je samo jedna od njih napravila ozbiljnu karijeru, dok druga mora da pokazuje sise po zatvorima da ne bi umrla od gladi...

 

Nisam u seriji, ali sam postao Milin fan kada sam video kakva je van uloge. Posle kad je počela da igra WoW - :wub:

Ali, Dona je visoka, jača, riđa. Nema dakle konkurencije.

 

Ma.jeb'la vas ona, nece se trositi reci vise :)

 

:)

 

 

Inače je kul druga sezona do sada. Prešao pola i vozi, dobro je. Malo mi deluje ozbiljnije od prve sezone, ali nema to veze.

Link to comment

Zavrsio cetvrtu epizodu, mislim da cu nastaviti ovim tempom od 2 dnevno. Stvarno rade dobar posao sa zongliranjem svih ovih likova, cak su stigli da ubace i neke nove, mada neki stari favoriti jos nedostaju (miss Claudette :() Spojler za 4. epizodu:

 

 

Uf, oni flesbekovi za Morello su me prilicno odbili od njenog lika, pre toga mi je bila pravi slatkis s onim preteranim karminom. U sudnici su se cak videla i kolica u 1 kadru, pomislio sam da je obogaljila jadnog Kwistophewa...

 

Edited by Calavera
Link to comment

Uvek ti likovi koji na prvi pogled deluju najnormalniji ispadnu najveće psihotine.

 

Isto tako se zajebala kod one sa horoskopom u Čikagu, birajući između nje i genga koji se igra bubašvabama i peva dok kenja.

Link to comment

Pun internet vas bezbožnih pervertita što najviše volite žene koje mogu da vas prebiju - Dona, Starbuck, Brienne of Tarth... :isuse:

 

/OT

 

Sramota!

 

Pravda za jače žene!

 

Kad se stavi po stranu bezbožni Vini i njegove užasne asocijacije, druga sezona je bolja nego prva!

 

Završio sve! Zadovoljan sam po svakom pitanju!

 

edit: znakovi uzvika nemaju veze sa viskijem! treba nam što više znakova uzivka na forumu! i poljubaca u čelo posle felacija!!!

Edited by Lrd
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...