Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

ono sto mi smeta je predugacka spica

 

 

Ja je uvek preskočim... šta ću. U stvari, od špica u poslednje vreme samo sam gledala celu True Blood uvek i svaki put (dok sam gledala seriju) i Justified. Sve druge preskačem.

Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

Dodatni faktor iznenađenja je što Justified "uvodna" špica može da usledi bilo kada...bilo je epizoda kada je špica išla maltene na pola.

Link to comment

Penny Dreadful nastavlja da objašnjava™, čak i u ovoj Downton Abbeyish epizodi. 

 

Samo sitne zamerke - ne sviđa mi se glulmica za Minu, onako je dosta dumpy, trebalo je egipatski Drakula nešto više gothic da izabere... mada pretpostavljam da je svejedno, ako mu služi samo kao mamac za Vanesu. Speaking of, propade Eva koliko je smršala, mada joj vrlo lepo stoji lobotomizirano kratka kosa.

Link to comment

Jbte, ovo je odlična epizoda, odlične serije. Sve mi je odlično, a naročito metodi lečenja duševnih poremećaja u 19. veku, posebno neurohirurgija sa ručnom burgijom, ma spektakl.

Edited by Arkadija
Link to comment

Penny Dreadful nastavlja da objašnjava™

 

+1 with extra demonic possession! Jedva čekam nastavak :jerry:

 

Nije mi doduše jasna uloga Doriana Graya, čemu on služi osim da pojebe drugog člana casta u svakoj epizodi? Ko je sledeći, Bondov sluga ili Frankensteinovo čudovište?

Link to comment

Šta reći. Svaka epizoda je malo remek-delo. Naročito mi se dopala potraga za čudovištem na onom ukletom brodu, potpuno sablasno i jezivo.

 

Što se tiče Dorijana Greja, ne znam, možda je i on tu još od starog Egipta, neki zalutali bog kome je dosadno.

Link to comment

meni ova bila slabija, smorili me dijalozi Rosickog i Eve Grin. ali ok, možda sam samo trenutno bio nakrivo nasađen za tako nešto.

slabo je bilo pisano i ono kad ser Malkolm i kauboj razgovaraju (zar je Malkolm uopšte upoznao Džošovu žemsku pa da joj zna ime?), naročito posle fajta na brodu.

sa druge strane, sviđa mi se ovaj pravac radnje a la fantom iz opere, a i šibanje je leglo nakon skoro dve epizode bez akcije :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...