Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

ehh, ovo mi je bas tuzno cray2.gifpogledala sam svega par epizoda i odustala... ruku na srce, serija mi je bas lose izgledala..... ali Ash-a zauvek volem po filmovima

 

never indeed..... hail to the king!

 

 

Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

Ja ispratio sve (stalo mi jos samo finale) i zaista je super zabavno pogotvo u tom 25 minuta formatu.

Ovo se doduse moglo i naslutiti jer je glavna prica (ako se to jos moze tako zvati) pocela opasno da kruzi i ponavlja se pa je mozda i najbolje sto su ga ovako okoncali iako se pominjao i neki film, mada bi to stvarno bilo cedjenje suve drenovine.

 

U svakom slucaju Hail to the king baby! :kralj:

Link to comment

mozda previse zabavno.... filmovi su imali bas tu konbinaciju horora i komicnog koja je meni za evil dead pricu bila idealna....... pre neku godinu sam gledala i mjuzikl i ekipa koja je tad bila na turneji je FANTASTCNO odradila poso..... jedna od najboljih zabava koje sam imala u pozoristu....... mozda i seriji nekad dam sansu

Link to comment

Istini za volju ja sam 80% odgledao preko mobilnog i tableta na HboGo i za to je fino posluzio. Cini mi se da je ovde vise islo na taj Army of darkness fazon gde je vecinom zabavno a nasilje je onako bas over the top, dok horora realno ni nema jer zna se da ce Ash to da sredi.

Link to comment
  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Počela druga sezona castle rock. Odustali od najavljenog povezivanja sa shinning, malo su I suviše ubacili priča u mikser aali za sada se nekako vuče. Keva glumi odlično, klinka baš i ne. Ostalo sve na nivou.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Zaista je odlična što nije lako ako se ima na umu da je ovaj lik ipak u senci Keti Bejts.

Doduše posle tri epizode, usledio je težak filer ali guramo dalje.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • 6 months later...

Krenuo je Penny Dreadful LA, original mi je bio dobar, planirao sam i ovo da gledam, ali su ga tako ocrnili na imdb reviewovima da cenim da cu preskociti. Izgleda i da fokus nije vise na misticnom i paranormalnom nego na nacijima i sektama.

Link to comment

e jbg, nisam planirao da gledam ali sad kad reče da su ocrnili na imdb reviewovima...idem da overim šta kažu, ako negde naletim na reč pOlITiCaL onda skoro sigurno valja i prinuđen sam da overavam :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • 3 years later...

Da malo "oživimo" ovu temu, igrom slučaja, neočekivano sam naišao na ovu, od kritičara ishvaljenu seriju - https://www.rottentomatoes.com/tv/from

 

 

 

Pošto sam tek počeo da gledam, (zasad) ću se uzdržati od bilo kakvih komentara i površnih mini-recenzija, ali biće i toga...  :fantom:

 

 

EDIT:

 

I da ne zaboravim, za razliku od ostatka sveta (gde je na MGM+ servisu), kod nas je na HBO Max-u.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...