Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

progutah tri odjednom, Penny Dreadful zakiva.

glavni utisak mi je da Eva Grin izgleda kao da je Mur nacrtao. ista Mina bokte. morao sam da odem na imdb po fejspalm i podsećanje ko je bio kastovan za tu ulogu u filmu. što bi forum rekao: lebe mekani...

Link to comment

morao sam da odem na imdb po fejspalm i podsećanje ko je bio kastovan za tu ulogu u filmu. što bi forum rekao: lebe mekani...

 

Hahaha, i ja zaboravio i otišao na IMDB da pogledam.

 

homer-simpson-facepalm.jpg

Link to comment

Super! Samo da vidimo kako će da se završi ostatak. Nego, Sludge, pošto se stalno jurimo po raznim topicima, nema razloga da ti ovde ne kažem da si bio u pravu za Arrow. Stvarno je druga sezona mnogo bolja i za superheroj fanatike je sasvim dobra. Ako tako nastave, ima da bude super i za strejt gledače. :) A ti bi mogao da napraviš topic za superheroje, taman da imamo sve. :)

 

A što se tiče ovog topica, da prijavim dok ne zaboravim da je 666 Park Avenue jedan sasvim fin i prijatan guilty pleasure za ljubitelje horora.

Link to comment

Ma bice sve ok  -_-

 

 

Super! Samo da vidimo kako će da se završi ostatak. Nego, Sludge, pošto se stalno jurimo po raznim topicima, nema razloga da ti ovde ne kažem da si bio u pravu za Arrow. Stvarno je druga sezona mnogo bolja i za superheroj fanatike je sasvim dobra. Ako tako nastave, ima da bude super i za strejt gledače. :) A ti bi mogao da napraviš topic za superheroje, taman da imamo sve. :)

 

A što se tiče ovog topica, da prijavim dok ne zaboravim da je 666 Park Avenue jedan sasvim fin i prijatan guilty pleasure za ljubitelje horora.

 

Dogovoreno, bice mi cast. :)

Link to comment

Ja arrow mlatim u poslednjih nedelju dana, zabavno je samo ne ukacih jel sara rekla sestri i ocu da li je ziva ili ne. samo me ubi sminka kod riba.

Link to comment

Meni je simpatican Rosicki sa onim njegovim facama.

 

Sjajno za novu sezonu. Inace meni najupecatljivija scena do sada u 2.ep kada su prizivali duhove... you man you animal... odavno nisam video bolju scenu...

Link to comment

progutah tri odjednom, Penny Dreadful zakiva.

glavni utisak mi je da Eva Grin izgleda kao da je Mur nacrtao. ista Mina bokte. morao sam da odem na imdb po fejspalm i podsećanje ko je bio kastovan za tu ulogu u filmu. što bi forum rekao: lebe mekani...

 

koji film?

Link to comment

League of Extraordinary Gentleman, od pre desetak godina, katastrašna adaptacija odličnog stripa. Ovde ga (strip) svako malo neko pomene jer rabi istu premisu kao Penny Dreadful - gomila likova iz viktorijanske literature su stvarni, žive u isto vreme na istom mestu i bave se istim stvarima. U stripu su to Mina Murray (Drakulina žrtva), Alan Quartermain iz King Solomon's Mines, Kapetan Nemo iz 20k milja pod morem, Hawley Griffin (Nevidljivi Čovek), Dr Jekyll (& Mr Hide), a još milion literarnih likova i zapleta promiče u pozadini, Sherlock Holmes & Duke Prospero & Queen Gloriana...

Link to comment

Ah so.....

 

Elem, moram da se ne složim sa forumskoj većinom - peni je sranje. Jedan miš maš svega i svačega i jedna less holivud more bbc (ali bbc na esidu) Liga .....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...