Jump to content
IGNORED

YFFootball 2014


Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    39

  • Apollo Creed

    35

  • zoki

    23

  • freakns

    21

mislim da tu nisam ništa menjao (pitanje je i da li se moglo)....

 

ukratko, po defaultu:

 

1. ukupan skor w-l-t

2. ukupan broj poena u sezoni

3. poeni u prethodnom kolu

4. poeni u pretprošlom kolu

5. itd.

 

i da, 8-4-1 je bolji od 8-5-0

Link to comment

Ros i Ivan u direktnom obracunu za playoff :D

 

Ivan ima 7-5-0, Ros 6-6-0, i Ivan ima 9 poena vise... znaci Rosu treba pobeda od 10 ili vise razlike :D sve to pod uslovom da Apollo dobije Lexa i tako se uguzi u playoff... mislim, bilo bi previse da i Ivan i Ros udju, dovoljno ce biti los playoff sa jednim od njih, i teacherom :isuse:

 

u playoffu su za sada WTF, teacher, ikar i moja malenkost(ja nisam zvanicno ali tesko da cu ja da izgubim, Ros da dobije Ivana i obojica da imaju 100+ vise poena od mene, ili da Zoki ima 150 poena vise)

Link to comment

Bio sam na 1-5 na pola sezone, sad me samo pobeda deli od PO :s_w:

Greota da ne uđem; ako nista drugo makar imam ubedljivo najsuperkulextra tim u ligi sa takvim velikanima kao sto su:A.Blue,D.Herron,L.Murray i pijani Orton...

Link to comment

Inace ubedljivo sam prvi po "primljenim poenima" (95 papg), sto znaci da vas je sve sralo. 6-ti po "datim poenima", doskora bio 3-ci cinimi se, ali se smorio pa zaboravio neke izmene.

 

imaš više poena od mene (962 vs 934), ali šta to vredi kad nisi znao kad treba da daš maximum :fantom: i to što nemaš boga fudbala sandersa u timu...

Link to comment

Ros i Ivan u direktnom obracunu za playoff :D

 

Ivan ima 7-5-0, Ros 6-6-0, i Ivan ima 9 poena vise... znaci Rosu treba pobeda od 10 ili vise razlike :D sve to pod uslovom da Apollo dobije Lexa i tako se uguzi u playoff... mislim, bilo bi previse da i Ivan i Ros udju, dovoljno ce biti los playoff sa jednim od njih, i teacherom :isuse:

 

u playoffu su za sada WTF, teacher, ikar i moja malenkost(ja nisam zvanicno ali tesko da cu ja da izgubim, Ros da dobije Ivana i obojica da imaju 100+ vise poena od mene, ili da Zoki ima 150 poena vise)

 

i 9 poena mi radi posao.

hebe me sto mi def igra protiv qb-a. i sto nemam drugog rb-a.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...