Jump to content
IGNORED

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo!


Filipenko

Recommended Posts

4 hours ago, Budja said:

Je l ima jos fotografisanih zapisnika, osim onih  koje je Vememah postavio?

To je vazno  da se vidi transparentnost kradje.

 

:laugh:

 

Kako bih ti rekao...neke stvari jednostavno ne treba ni početi razmišljati relativizovati.

Link to comment
7 hours ago, vememah said:
 

 

 

al kad su momci iz Minska sa kojima radim jos u petak najavili da je vrlo moguce da u ponedeljak nece imati interneta ...

Edited by cedo
Link to comment
9 hours ago, Ivo Petović said:

 

:laugh:

 

Kako bih ti rekao...neke stvari jednostavno ne treba ni početi razmišljati relativizovati.

 

Vazno je da bi, otprilike, znali da li Lukasenka podrzava 20%, 30%, 50% ili 60% gradjana kao signal koliko mu se drma vlast. Mislim, moze da se vlada i sa 20% (videti pod Venecuela), ali cenim da je to u Evropi ipak malo teze.

Link to comment
12 hours ago, Budja said:

 

Vazno je da bi, otprilike, znali da li Lukasenka podrzava 20%, 30%, 50% ili 60% gradjana kao signal koliko mu se drma vlast. Mislim, moze da se vlada i sa 20% (videti pod Venecuela), ali cenim da je to u Evropi ipak malo teze.

Ti si naravno svestan da je i Vucic dobio 2 miliona glasova a da su obicni prasinari sa dna hijerarhije koji su dobijali neke poslove tipa ciscenje parkova za 30000d morali da obezbede 10 glasova a da kako rastes u hijerarhiji dobijanja poslova vise moras i da obezbedis i glasova. 60% fatarmogane.

Link to comment

Tragicno je da rezim kao sto je beloruski postoji danas u Evropi. Jos je tragicnije sto me ne bi iznenadilo da jos neki evropski rezimi, ukljucujuci i ovaj u Srbiji, sutra postanu ono sto je Belorusija danas.

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Lukašenka su i Rusi otpisali. Ne bi me čudilo da uskoro postane prijatelj zapada i bude proglašen za žrtvu ruske agresije. 

Osim ako Rusi brze-bolje ne udju vojno u Belorusiju da bi, u opstem interesu, smirili situaciju, a sve zarad ocuvanja mira i zastite demokratije...

Ako ikada - sada im je prilika.

Lukasenko nestane u dubinama Posmoskovlja, udobno smesten u neku dachu i zamoljenTm da ne daje glasa od sebe, Zapad malo ljut, Poljska dobila sta je trazila cackajuci mecku na, po obicaju, pogresnom mestu...

Link to comment
10 hours ago, harper said:

Tragicno je da rezim kao sto je beloruski postoji danas u Evropi. Jos je tragicnije sto me ne bi iznenadilo da jos neki evropski rezimi, ukljucujuci i ovaj u Srbiji, sutra postanu ono sto je Belorusija danas.

 

Nijanse:

 

 

Najgledaniji video uhapšenog muža.

Edited by zorglub
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...