Jump to content
IGNORED

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo!


Filipenko

Recommended Posts

russia-gdp-growth_zpse1bdb0b9.png

 

E, moj namenski, opet se zaleces pa ces u rupu na dnu.

To je prvi kvartal. Ja govorim o ovome:

 

МЭР: рост промпроизводства РФ в мае 2014 года составит 2,4% 3 июня, 14:41 UTC+4

По словам Улюкаева, самая нижняя точка российской экономикой пройдена

БАКУ, 3 июня. /ИТАР-ТАСС/. Глава Минэкономразвития РФ Алексей Улюкаев рассчитывает, что динамика роста промпроизводства РФ в мае 2014 года будет на уровне апреля - порядка 2,4%. Как сообщила пресс-служба МЭР, такую оценку дал министр, выступая в Баку перед студентами Азербайджанской дипломатической академии.

По словам Улюкаева, самая нижняя точка российской экономикой пройдена. Постепенно начинает увеличиваться показатель промышленного производства РФ. В апреле этот показатель оценивался в 2,4%. "В мае рассчитываем на те же цифры", - сказал министр.

 

Inace, ruski BDP u prvom kvartalu na godisnjem nivou nije negativan, rast je oko 1% za razliku od SAD gde je negativan i iznosi -1%. moguce konacno ocitavanje i nize. EU je imala rast u prvom kvartalu, za razliku od SAD, ali pokazatelji iz drugog kvartala su losi.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Pokazatelji u Trecem Oku. Drugi kvartal se nije jos ni zavrsio i svaka spekulacija oko toga je idiotska.

 

:lolol:

 

Moraces da platis da ti objasnim indikatore poput PMI.

Link to comment

наравно, неко од вас двојице ће испасти смешан на крају фискалне године. но, верујем да вас то неће потресати и да ћете и даље без блама прорицати.

Link to comment

A Kavala, a Kavala?!

 

I sta je sa Solunom?

Podrazumeva se, nadam se?

 

I da znas da mi dosadilo da te podsecam.

Sta mislis sa ovim Stefanovicima dole kod Volosa, cekaju nas jos od Dusana Silnog?

Nema smisla, Srbi, 1 enklava takoreci.

 

Stefanovikio_02_zps616e16e0.jpg

A tu je odma i neka Crna gora (Mavrovouni)!

 

Sent from my SM-T520 using Tapatalk

Link to comment

Mda, ta ruska gasna crijeva su baš poznata po benifitima za tranzitne zemlje :fantom:

Roger,

 

Na osnovu kojih podataka tvrdis da tranzit Ruskog gasa nije isplativ?

 

Hvala,

X500

 

PS: Ovo sam Te vec pitao, ali verovatno nisi video moj post.

Link to comment

Yoda, pitaj Verbica da li je ikada video gluplji tekst  :)

 

Salu na stranu, stvarno je cudno da se u zemlji koja treba da predstavlja ispostavu NATO prema Rusiji (to joj je kljucna funkcija) dozvoli evidentno jacanje ruskog prisustva. To moze da se objasni samo pretpostavkom da je neko mislio da je 2004. prica zatvorena. 

 

Inace, cirkus tek pocinje.

 

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2014&mm=06&dd=05&nav_id=857337

 

Super je ovaj mehanicizam™, ali to tako ne funkcionise u realnoj politici. Vidi, ako je u vreme bitke za Staljingrad stab Gestapoa bio na 200 metara od sedista sovjetske ambasade u Sofiji, sto bi nas cudio ruski uticaj u drzavi u kojoj su do 1990. elite po pravilu obrazovale u Moskvi i gde su  dvojica premijera dobila bugarsko drzavljanstvo nakon sovjetskog, tj. ruskog. Da ne pominjem hodocasca na kojima svake godine desetine hiljada Bugara odaju pocast ruskim oslobodiocima iz 1878, sto je uostalom vidljivo na svakom trecem toponimu u Sofiji.

Edited by Yoda
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...