Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Mmda, ljudi hoce svoje plate, a ne da se placaju dugovanja bivsim igracima, jer i da se izmire ta stara dugovanja od Evrope svejedno nece biti nista.

Kako bilo, te igrace uopste ne zalim. Znaju sta se desava godinama unazad, znaju ko je sada u upravi tog kluba, i opet su odlucili da dodju. Ako se kartas sa djavolom ne mozes da se bunis sto vara.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Dragi Predsedniče, dragi prijatelju, primite moje najtoplije čestitke upućene Crvenoj zvezdi. Šest godina vladavine Partizana završene su. :lolol: Ovo svedoči o ugledu kluba, moje čestitke idu i na račun igrača, trenera, stručnog osoblja i navijača, kao sastavnim delovima organizacije koja je bez dileme donela konačan uspeh klubu", navodi se u Blaterovom pismu u ime Svetske fudbalske organizacije, uz poruku zahvalnosti za sreću koja je doneta navijačima i najlepše želje za budući period. 

 

Znači Separa, znači legenda... :ziga: 

Link to comment

Mmda, ljudi hoce svoje plate, a ne da se placaju dugovanja bivsim igracima, jer i da se izmire ta stara dugovanja od Evrope svejedno nece biti nista.

Kako bilo, te igrace uopste ne zalim. Znaju sta se desava godinama unazad, znaju ko je sada u upravi tog kluba, i opet su odlucili da dodju. Ako se kartas sa djavolom ne mozes da se bunis sto vara.

 

 

Potpuno si u pravu.

Ono sto je jos gore je sto imas gomilu debila koji su u fazonu da za voljeni klub treba igrati za dzabe ( mislim na navijace ), I da onaj ko se usudi da trazi ono sto mu je obecano zapravo bode noz u ledja.

Link to comment

Ok, mozes i pogresno da shvatis napisano.

Nisam ja rekao da ljudi nisu zasluzili plate, vec da me bas briga za njihovu kuknjavu.

 

Ako znas da odredjena firma ne placa radnike godinama unazad, da li bi otisao tamo da radis?

Mozes, tvoje pravo, ali sam si se doveo u tu situaciju.

Link to comment

Ok, mozes i pogresno da shvatis napisano.

Nisam ja rekao da ljudi nisu zasluzili plate, vec da me bas briga za njihovu kuknjavu.

 

Ako znas da odredjena firma ne placa radnike godinama unazad, da li bi otisao tamo da radis?

Mozes, tvoje pravo, ali sam si se doveo u tu situaciju.

 

 

U potpunosti se razumemo - slazem se da je vecina igraca znalo da dolaze I nestabilnu sredinu I da klub ima dugovanja, I slazem se da su morali znati da je rizik da budu zaj*bani prilican. Sto na kraju ne umanjuje njihovo pravo da budu isplaceni .

 

 

 

Mrdja :

 

 

"Više nije moguće ćutati i igrati kao što smo radili prethodnih devet meseci. Dali smo sebe za titulu, sve drugo smo ostavili po strani, a zauzvrat dobili, u najmanju ruku, nefer ponašanje. Desetak dana pre utakmice s OFK Beogradom imali smo razgovor s upravom, rečeno nam je da para nema i trebalo je da se ponovo sastanemo kad osvojimo titulu. Niko nam se nije obratio, ni da nam čestita, ni da nam kaže zdravo! Kao da smo smeće!", rekao je ogorčeni napadač crveno-belih.

 

Mrđa je istakao da su igrači strepeli da će euforija oko osvajanja titule trajati samo jednu noć, i to se obistinilo.

 

"Uradili smo veliku stvar za klub, a već sutradan sve je bilo po starom. Pa, zar mi treba da razmišljamo o tome šta ćemo i kako ćemo dalje, a da se istim stvarima ne bavi niko iz kluba? Mi samo tražimo ljudski odnos, razumemo da je klub u ogromnim dugovima i da upravi nije lako. Ali onda neka nam se lepo kaže: ko hoće da igra za džabe neka ostane, a ko neće - da se izljubimo i rastajemo", upozorava čelnike kluba Mrđa.

 

"Apsolutno svi u svlačionici smo dali doprinos tituli, jer smo je neverovatno jako želeli. Samo mi znamo kroz šta smo prolazili. Pristali smo i da igramo za 20 odsto ugovora, sami smo sakupljali novac za renoviranje svlačionice, Mijailović je jurio da kupuje ribu za ručak celoj ekipi dok smo bili u karantinu, Pečnik je kao stranac kupio frižider da bismo imali led u svlačionici. To više ne može da se izdrži, nešto mora da se preduzme", rekao je naš reprezentativac.

 

"Svima nama je Zvezda i dala nešto u životu i nismo mi ti koji će tužiti klub i raditi na njegovu štetu. Ali, sad kad hoćemo da oprostimo deo novca, te pare treba da odu Bronovickom ili nekom drugom ko nije proveo ni tri dana ovde. Bronovickom 600.000 evra, to stvarno ne razumem", zaključio je Mrđa.

 

Edited by crosman
Link to comment

Ja veceg smeca od uprave FKCZ nisam video ni u jednom sportu, ni u jednoj drzavi. Apsolutno bez premca po ponasanju, pilicarenju, muljanju. Katanac, sut karta "za legende iz Uprave" i politicari, kao i amaterski status je nesto cemu sve vise dajem na znacaju kao soluciji za ozdravljenje kluba. Zvezda ce (mozda) jednog dana ponovo biti velika, ali nikada dok se ne razmontira i poslednji sraf iz danasnjeg sistema - od Dzaje, preko Kokeze, njegovog sponzora, pa do bifea. Sve od nule,

 

 

I Vesica iz senke

Link to comment

The nice guy from Slovenia again + Laza:

http://www.mozzartsport.com/vesti/pecnik-celnici-zvezde-zele-da-se-prasina-slegne-pa-da-nastave-po-starom/77689

 

Dzaja ce po obicaju da se uvredi, naljuti, zapreti ostavkom, a moguce i da je podnese.  Onda ce se zacuti vapaj zvezdaske javnosti da bez Dzaje nema Zvezde. Dzaja ce i dalje da se duri ali ce biti polaskan vapajima, ostace u Zvezdi jer tako nalazu visi interesi, dok ce igraci, treneri i ini "izdajnici" i "placenici" otici.  Jer kako kaze Dzaja, "Zvezda nikog ne moli", a kome nije cast da igra u Zvezdi neka ide. 

Link to comment

 

Koliko je razočaranje u Zvezdinoj svlačionici govore i reči Darka Lazovića. I on je iz daleke Južne Amerike, tačnije Brazila, gde se trenutno nalazi s reprezentacijom Brazila, podržao saigrače.
 

 

 

Link to comment

The nice guy from Slovenia again + Laza:

http://www.mozzartsport.com/vesti/pecnik-celnici-zvezde-zele-da-se-prasina-slegne-pa-da-nastave-po-starom/77689

 

Dzaja ce po obicaju da se uvredi, naljuti, zapreti ostavkom, a moguce i da je podnese.  Onda ce se zacuti vapaj zvezdaske javnosti da bez Dzaje nema Zvezde. Dzaja ce i dalje da se duri ali ce biti polaskan vapajima, ostace u Zvezdi jer tako nalazu visi interesi, dok ce igraci, treneri i ini "izdajnici" i "placenici" otici.  Jer kako kaze Dzaja, "Zvezda nikog ne moli", a kome nije cast da igra u Zvezdi neka ide. 

 

Ostavka je moralni cin. Ja pre ocekujem neko uobicajeno proseravanje kako nismo mi Mokri lug da placamo igrace.

 

Ne bi me iznenadilo da se na kraju ispostavi da je ovo neka Kokezina igra protiv one druge struje u upravi. Ocekujem da se sve resi za neki dan a Koki da ispadne veliki spasioc.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...