Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Top Posters In This Topic

Posted Images

i Bosancic uzeo ispisnicu

 

Zar se on nije nesto zaklinjao na vecnu vernost, pevao Zvezdine pesme na klupi Partizana, izmolio oprost grehova na Severu i na kraju ode posle jedne sezone samo? Zna li se barem gde? 

Link to comment

Zar se on nije nesto zaklinjao na vecnu vernost, pevao Zvezdine pesme na klupi Partizana, izmolio oprost grehova na Severu i na kraju ode posle jedne sezone samo? Zna li se barem gde? 

 

doso pa pusio klupu. mada je, po mom misljenji, bio jedan od najbolji igraca u ovom timu, svakako za startnih 11.

Link to comment

Smorio se covek. Samo mu fali da izgubi jos jednu polusezonu kod nekog strucnjaka

 

pominjala se Kina cini mi se.

Edited by katamaran
Link to comment

I prodat je Jovic u Apolon™. 

Natrcacemo na neki Dortmund, bar stadion da napunimo.  :s_c:  Ako izvucemo neke ubogije, ispascemo svejedno, pa makar da se uzme koji dinar i da se slikaju deca. Sta god da se desi, ako je ikako moguce (ne znam pravila UEFA po tom pitanju), iz istog razloga uvek traziti da se prva igra ovde, dok 1.74% nade za prolaz postoji. 

Link to comment

Ako nam UEFA potvrdi licencu, zreb je 22. juna za prva dva kola. Prva utakmica je vec 3. jula cini mi se, a drugo kolo krajem jula

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...