Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otvaram ja topic, samo čekam da pametnjakovići izaberu SD i trenera.

Bolje ti to sad otvaraj, ko zna kad ce sd i trener. A i kad dodju tipujem da ce ti optimizam biti manji nego sad (koliko god da ga sad imas ili nemas)

Link to comment

Izmedju Rajevca i FIlipovica (BLIC pise da smo zahvalili Norvezaninu sto je rezervisao kartu za BG i da nas ne zanima), bolje Filipovic, definitivno.

 

Posrbice, ako vec cekas, sacekaj petak, pa na praznik™ otvori temu :D

Link to comment

Bolje ti to sad otvaraj, ko zna kad ce sd i trener. A i kad dodju tipujem da ce ti optimizam biti manji nego sad (koliko god da ga sad imas ili nemas)

 

+1

Link to comment

Sta ste se unervozili, Posrbica se priprema zadnjih par sati, ne otvara se topic nove sezone svaki dan, treba to uraditi kako valja i trebuje™.

Link to comment

A sto uopste mora Posrbica? Moze i Vasic, bila je ovo 1 sasvim uspesna sezona. Mladi afirmisani, licenca dobijena, postavljeni temelji za bolje sutra...

Link to comment
Sa druge strane, norveški trener Trond Solid je imao rezervisanu kartu za Beograd za sredu, čak je prema nekim informacijama sa svojim timom i odgledao poslednja dva derbija kako bi video sa kojim timom Zvezda raspolaže, ali onda su ga iz kluba obavestili da dogovor otpada.

 

:frust:

 

Jebo vas Vucic kad vas ovakve nenormalne sastavi. Sad nek dovedu Filipovica pa ni ne morate da otvarate topik sto se mene tice...

Link to comment

Steta.

 

Po Blicu smo se mi zahvali Solidu zato sto hocemo domaceg strucnjaka

 

Ne verujem da ce biti bas toliki idioti da vrate Filipovica na mestu zlocina pa ce verovatno konacno uzeti Rajevca. I s njim cemo se usreciti u tri lepe.

Edited by katamaran
Link to comment

A sto uopste mora Posrbica? Moze i Vasic, bila je ovo 1 sasvim uspesna sezona. Mladi afirmisani, licenca dobijena, postavljeni temelji za bolje sutra...

 

Da li su postavljeni temelji za bolje sutra, ostaje da se vidi. Što se mene tiče, ja sam za kontinuitet i da bi Vasić trebao da dobije mandat i za narednu godinu. Ako već on neće (ili većina neće njega), sutra ujutru vas čeka nov topic od moje strane. Kod mene entuzijazam nikada ne opada.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...