Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako imitira mene, hoće li i on dobiti 2 warna po kratkom postupku, ili neće pošto je moderator Hamlet junak forumskog severa istoka, koji sa dragančetom čeka na voskrsnuće Arkana Skajvokera što mu podmukli Mirko Marjanović doakaše?

Link to comment

Već sam je čestitao, ali je Hamlet obrisao čestitku i udelio warn. Možda zato što je čestitka išla na račun onih koji su zaslužni za titulu, i konstatovala da će kroz par godina na redovnom sudu sve te titule da se vrate u prave ruke  :fantom: Pakostan sam, ne dodiruju me ni Milijašev trk ni Ninkovićeve suze i zagrljaj deteta, a katkad i volim da ponovim ono što Bajković pušta u etar.

Link to comment

Cekaj, meni podmeces Arkana?? Od svih gadova, njega si iznedrio, a verujem da znas veoma dobro sta mislim o istom.

 

Smorio si zestoko, nisi vise ni koncept.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Cekaj, meni podmeces Arkana?? Od svih gadova, njega si iznedrio, a verujem da znas veoma dobro sta mislim o istom.

 

Smorio si zestoko, nisi vise ni koncept.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zasto mu uopste odgovaras, zar ne vidis da mu je cilj da unisti svaku temu na kojoj pise, mrznjom prema Zvezdi?

 

Samo mu dajes povoda da nastavi pricu u koju ni sam ne veruje, ali mu se svidja da spinuje, podmece, troluje, provocira...

 

To se tolerise jako dugo i ne vidi se kraj

Link to comment

Prema najavama u stampi, Zvezdu napustaju gotovo svi igraci iz startne jedanaestorice s izuzetkom Kovacevica i Pavicevica.  Uz njih odlaze Milunovic, Krneta i Vesic (vec otisao). Ako je tako, sa kojim ce igracima Zvezda da doceka pocetak domace sezone (od Evrope su verovatno digli ruke jer tesko da mogu da skrpe a kamoli uigraju tim za pocetak kvalifikacija za LS)? 

Link to comment

Bajkoviću, Vesiću, Krneti, Mijailoviću i Kelharu su istekli ugovori i s obzirom da da ih nisu plaćali (skoro) ništa, normalno je da će otići. Evenutalno Tesla da ostane zbog entizijazma.

 

Zvezda definitivno mora da sanira dugove prema sadašnjim i bivšim igračima i klubovima kojima duguje novac i ovo je praktično jedini način da se to uradi. Gasprom nam služi uglavnom za saniranje dugova prema bankama.

 

Nešto igrača ćemo uzeti iz omladinskog pogona, nešto pokupiti iz JSLa na procente, nešto ćemo vratiti iz inostranstva, a neki će dobiti veću ulogu u timu. Biće slično kao i ove upravo protekle sezone, očajan fudbal dok se malo ne uigra tim, a onda će zavisiti koliko su igrači kvalitetni, plaćeni, motivisani i da li je Partizan pobegao na tabeli. Cilj bi trebao biti da se klub osposobi da plaća plate igračima, da se nađu mladi talentovani igrači iz domaće lige i eventualno pojača sastav nekim kvalitetnim jeftinim strancem. Većini glavnih igrača iz sredine i napada ističe ugovor u junu 2015. godine, nisu isplaćeni i jedino pravilno što uprava može i treba da uradi je da ih proda što pre, pre nego što počnu da traže raskide ugovora. Momci su ispoštovali klub maksimalno, vreme je da se klub oduži.

 

Evropa će služiti da se skupi neki dinar od karata i tv prava, a ako se prođe prvi dvomeč, garantovana su nam još dva dvomeča, što je apsolutni bonus.

 

Nisam siguran da će Milunović otići, vidim prisutan je na proslavi sa upravom kluba, pisalo se da se pomirio sa klubovom i očekujem da će ostati. Ugovor mu ističe na zimu.

Link to comment

Uz Rajkovica i Jovica, tu je mali Grujic, za koga kazu da je jako dobar vec sada, pa Savicevic, pa Karaklajic treba da se vrati (on moze i beka i krilo da igra). Zanima me i kakav je Jokic, za koga se takodje prica da je dobar vec sada. Ima tu da se probere, a nas problem je sto taman skupimo ekipicu, ona se rasturi.

 

I Stojanovicu istice ugovor u junu, mi prakticno ni trenera za sledecu sezonu nemamo.

Link to comment

Zasto mu uopste odgovaras, zar ne vidis da mu je cilj da unisti svaku temu na kojoj pise, mrznjom prema Zvezdi?

 

Samo mu dajes povoda da nastavi pricu u koju ni sam ne veruje, ali mu se svidja da spinuje, podmece, troluje, provocira...

 

To se tolerise jako dugo i ne vidi se kraj

 

 

Vidi njega, jednom zaćutao na 29 minuta pa se sad raspričao.

 

 

 

Cekaj, meni podmeces Arkana?? Od svih gadova, njega si iznedrio, a verujem da znas veoma dobro sta mislim o istom.

 

Smorio si zestoko, nisi vise ni koncept.

 

 

Isto kao što ti meni podmećeš Mirka Marjanovića, iako vrlo dobro znaš šta mislim o istom. Da ne spominjem paklene planove o uništenju zvezde od 30. maja 1991. koji su u rangu obećanja očuvanja Kosova od strane SNSa.

Link to comment
"Ne bi bilo pošteno da ja pričam o tome, jer nisam dovoljno obavešten. Ne znam da postoje rokovi, ali znam da će klub sakupiti neki novac. Najbolje je da pitate Kokezu", odgovorio je na poziv Informera jedan od potpredsednika Zvezde Ivica Tončev.

 

Međutim, ni ovaj drugi nije imao konkretan odgovor na brojna pitanja.

"U Austriji sam. Zovite predsednika Dragana Džajića i generalnog sekretara Miodraga Zečevića", rekao je Kokeza.

 

Sličan odgovor i od Nebojše Čovića, čija je uloga u klubu, doduše, još od ranije značajno svedena.

"Nemam šta da kažem. Zna se ko vodi računa o licenci".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...