Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

Evo i djura se primio hoce te kvalifikacije za ligu sampiona...

Stvarno, ljudi da li to moze da se izbegne, odnosno da idemo posteno u kvalifikacije za ligu evrope pa da poginemo posteno u 4.kolu?...ako uopste i dodjemo do 4.kola..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

 

Takvu odluku donela Finansijska komisija UEFA kojom je predsedavao Hose Narciso da Kunja Rodrigez, a crveno-beli imaju pravu na žalbu Sudu za sportsku arbitražu u Lozanu u roku od 10 dana i sigurno će se žaliti.

 

To znači da nada, iako je mala, ipak postoji, jer se time odlaže pravosnažnost odluke evropske kuće fudbala, što znači i da bi Zvezda mogla da počne kvalifikacije za Ligu šampiona.

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/253861/Zvezda-iskljucena-iz-evropskih-takmicenja

 

U ovom scenariju Zvezda pocinje kvalifikacije, UEFA je izbacuje i Zvezdin protivnik ide dalje. Partizan igra kvalifikacije za LE

Link to comment

Ako do zreba odluka ne bude pravosnazna necemo imati predstavnika u LS.

 

Jedina vam je sansa da Zvezda odustane od zalbe al to je naucna fantastika. 

Link to comment

Mislim da je tako i Fenerbahçe odigrao kvalifikacije prošle godine. Pošto su njih izbacili na dve godine, tek se ove godine unapred zna da neće igrati kvalifikacije.

Link to comment

U ovom scenariju Zvezda pocinje kvalifikacije, UEFA je izbacuje i Zvezdin protivnik ide dalje. Partizan igra kvalifikacije za LE

Ovo bi bilo skroz ok ako bi neko u klubu imao mozga da taj jedan dvomec odigra sa klincima i bez dodatnog bacanja para, cisto da se uzme neki dinar od ulaznica.

Link to comment

Ako do zreba odluka ne bude pravosnazna necemo imati predstavnika u LS.

 

Jedina vam je sansa da Zvezda odustane od zalbe al to je naucna fantastika. 

 

Nema sanse da do zreba odluka postane pravosnazna.

Ako se budemo zalili-a izvesno hocemo- ne verujem da ce uspeti da odluce za 7 dana.

Ali sigurno smo najpozeljniji rival na zrebu...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Naravno. Zbog Cukarickog bi mozda i bilo korektno da se ne zalimo al uz ovakvu ljubav vecitih...

 

A koeficijent srpskih klubova koji bi mogao dobro da dođe za neku sledeću sezonutm

 

Znam već odgovor, i ja pitam svašta..

Link to comment

U ovom scenariju Zvezda pocinje kvalifikacije, UEFA je izbacuje i Zvezdin protivnik ide dalje. Partizan igra kvalifikacije za LE

 

Odlično!

Link to comment

Pa za sada je samo jedan izbačen, bilo bi super kada bi okrpili i ostale ali nisam siguran da će stići da završe tu istragu pre nego što počnu kvalifikacije. Doduše uvek mogu da ih izbace usred istih mada će se ovi, ako naslute šut kartu, verovatno potruditi da odmah nameste ispadanje uz prelaz protiv nekih Azerbejdžanaca ili predstavnika Andore.

 

Zašto bi okrpili Partizan?

Link to comment

A koeficijent srpskih klubova koji bi mogao dobro da dođe za neku sledeću sezonutm

 

Znam već odgovor, i ja pitam svašta..

Nista taj koeficijent Zvezdi ne znaci. Sve i da nasi klubovi naprave nesto u Evropi ove godine mislim da Zvezdi u svakom slucaju sledi nula bodova.

 

Da su ovi slepci pametni pa da traze Partizanu i Cukarickom po par stotina hiljada evra za odustajanje od zalbe :)

Link to comment

Zašto bi okrpili Partizan?

 

Zbog pokušaja saveza da prevari mnogo veću mafiju od sebe. Pa ako Partizanu i ostalim klubovima ne smeta da svake godine gledaju i čekaju kakvu će im čorbu FSS zapržiti onda neka nastave da se valjaju u tom mulju.

 

Ali pošto će se priča 99% završiti na Zvezdi koja će pri tome odigrati svoje CL kvalifikacije, onda je jasno da se ništa neće promeniti na bolje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...