Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

jedino što unosi nemir je jučerašnje pojavljivanje rne rizika na atletskoj stazi, mada kakvi su ostoja i vranjanac rna mu dodje ko kanavaro glavom i bradom.

što se želja tiče, le grupa, titula, branko ružić mesto djuronija, kapitenu se otkriva virus bendžamina batona i on potpisuje desetogodišnji ugovor, a adidas pravi 22ojku sa integrisanom kapitenskom trakom.

nadam se i lepšim dresovima, finom druženju sa raspoloženim forumašima na istoku stadiona jenea

 

:)

Link to comment

Ja samo da se upisem na prvu stranicu.

Kasnije vas necu uznemiravati, samo cu pratiti i glasni navijati:)

Napred Partizan!

 

opa, još jedan partizanovac na ppp forumu. lepo :)

Link to comment

Drincic ce mozda u Kinu

 

inace, racuni su cisti osim 3,5 miliona za porez a to se placa na rate. duguje se i za premije.

 

prodajom mladog P u Staru damu (a da ostane kod nas jos jednu sezonu) ce se i taj dug prepoloviti.

 

nekih vecih pojacanja nece biti, pitanje je koliko ce para odvojiti oni koji su dali pare za zimska pojacanja

Link to comment

s obzirom da ništa nije pokazao ove sezone može biti loše ako mu klauzula ugovora garantuje mesto u startnoj postavi inače škuletinjo ipak nema mono, što znači da se novi napadači verovatno neće dovoditi

Link to comment

Nisam mislio da će na kraju tako ispasti, ali zadovoljan sam Nikolićem. Vidim da ga ciganski mediji napadaju jer "nije odbranio dva boda prednosti sa početka polusezone", ali relativno smo OK igrali, uz uspone i padove. No, protiv najdominantnije ekipe u Evropi se objektivno nije moglo više.

 

 

Otprilike, potpisujem ono što je beowl napisao, u se i u svoje kljuse, opušteno i bez presije, pokušati koliko se može u Evropi, eventualno dograditi tim, a titule će nam sudovi ionako vratiti retroaktivno. Ekipa mora da igra brže, i da u njoj bude više brzih igrača. Drago mi je što će biti bataljena kljusad poput Voje Stankovića ili ovog Trajkovića (vidim da se nešto po novinama breca), sve trokrilne šifonjere treba odstraniti iz tima.

Edited by Filipenko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...