Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

  • 8 months later...
On 24.6.2019. at 19:10, omiljeni said:

Oni su oterali onog što je igrao za repstaciju Bugarske sa kojim su izbacili Sampdoriju i doveli Lalata i završili su to prvenstvo kao 4. na tabeli. 

Taj lik se vratio u Bugarsku i osvojio tamo Kup i to valjda sa nekim slabijim klubom.

Evo, Lalat se iskupio.

Link to comment
14 hours ago, April said:

Čestitam
A od svih najviše Nikoli Drinčiću

Sent from fav toy
 

 

neverovatan je, 36 godina, a u nekom 117. minutu se vracao do svoje korner zastavice, borio za loptu, vukao napred... sta ti je profesionalac. svaka cast lalatari, uzeo je kup sa gomilom nekih anonimusa koje je pokupio iz malih klubova. + odlican golman rockov, verujem buduci repstativac.

 

+ neverovatno izvodjenje penala igraca vojvodine, bas sam bio zabezeknut kako su sva cetvorica dobro sutirala. taj nivo tehnickog umeca i preciznosti u sutiranju penala obicno demonstrira samo brazil.

Edited by Nikodije
Link to comment

Cestitke i od mene. :) 

Gledao sam samo produzetke, upalio sam jer sam kontao da odmah idu penali, pa sam se zajebao i gledao farbu kako se susi pola sata.

Bukvalno sam znao da nema sanse da ga Natho ne da i bukvalno se s marsa videlo da Vitas i Zdjelar nemaju sta da traze s loptom, daj penale najsvezijima i tehnicarima, sta se ovi kostolomci hvataju lopte. Ali sam se iznenadio kako su ovi iz Vojvodine svi pucali u malu mrezu, i Stojko je dobro kretao na sve ali dzaba. 

Retko sta u ovom zivotu volim da gledam vise nego penale. 

Link to comment
  • 1 month later...

Vosi izgleda upala sekira u med ovim raspletom u 1/4 finalima LE i  krenuce od 3. pretkola kvalifikacija za LE umesto od 2. i vec ima zaradjenih 1 milion evra na osnovu toga. Naravno sa svojim koeficijentom nece biti nosioc na zrebu za 3. kolo (1. septembar), ne bi bila ni u 2. kolu

Link to comment
2 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

i vec ima zaradjenih 1 milion evra na osnovu toga.


Nema.
 

Dobija se novac samo za kolo koje se odigra, ne sabira se sa preskocenim kolima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...