Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Novosadski "Dnevnik" preneo je danas izjavu fudbalera Vojvodine Nikole Trujića, koji je ustvrdio da je grupa "navijača" Vojvodine posle poraza od Ružemberoka u Slovačkoj i eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope, upala u svlačionicu Novosađana i njega fizički napala!

 

"Sedeo sam u svlačionici nakon susreta, kada je, ni sam ne znam kako, grupa od oko desetak navijača Vojvodine tamo ušla. Kako im je to pošlo za rukom - ne znam, jer reč je o prostoru u koji niko, osim samih igrača i funkcionera kluba, ne može da uđe. Predvođena Slobodanom Milutinovićem, međutim, ova grupa je, dakle, ušla u našu svlačionicu, a Slobodan me je uhvatio za vrat i počeo da me gura. Optužio me je da sam se raspravljao sa navijačima iako nikom ni reč na terenu nisam rekao. Potom me je drugi od njih, mislim da je reč o Milutinovićevom bratu, udario pesnicom u glavu. Tom prilikom mi je rečeno da navijači više neće da me trpe u timu, da više neću igrati, da se na tome neće završiti i da ću 'videti po povratku u Novi Sad'", ispričao je Trujić.

 

Nastavio je u dahu, poručujući da više nije fudbaler Vojvodine!

 

"To što se dogodilo je prava katastrofa! U šoku sam i dalje. Sigurno je to da više nisam fudbaler Vojvodine, pokupio sam stvari i vraćam se u Beograd. Ujedno, podneću tužbu i protiv FK Vojvodina, kao i protiv onih koji su me napali, a razmišljam da preko UEFA tužim i FK Ružomberok zbog ulaska u svlačionicu lica kojima tamo nikako nije bilo mesto“, rekao je uzbuđenim glasom Trujić.

 

Istakao je da nije hteo da ćuti o ovome:

 

"Ovo što se desilo treba da izađe u javnost, nikako ne sme da se krije, jer, ne daj Bože, ko zna šta još, pa i mnogo gore od toga, može da se dogodi. Ovakve stvari nisu prihvatljive da se dese ni u svakodnevnom životu, a kamoli na međunarodnoj fudbalskoj utakmici. Uglavnom, ne nameravam više da nosim dres novosadskog kluba, nema nikakvih prepreka da dobijem čiste papire i potražim novu sredinu, a i to ću, bude li zatrebalo, tražiti uz posredovanje UEFA", poručio je Trujić.

 

Njegovu priču portvdio je trener Vojvodine Nenad Vanić:

 

"Imao sam sastanak sa predsednikom kluba Dušanom Mijićem i predsednikom Nadzornog odbora Dragoslavom Vukovićem i rekao sam im da klub treba da se izjasni o svemu saopštenjem za javnost. Ovakvi događaji nemaju smisla i rekao sam to i momcima s kojima radim. Posvetiću se ekipi i treninzima, kako bi sve ono što svakodnevno radimo imalo smisla...".

 

Novosadska "Stara dama" još nije objavila saopštenje o ovom incidentu.

 

Valjda će neko, nekada, stati huliganima na put.

 

:isuse:
Link to comment

„Уколико будем остао на месту на којем сам данас, наше звездице иду напоље из екипе, јер је доста више било њихове умишљености. Заправо, нису они ни криви, јер немају квалитет, хоће, али боље не могу и не умеју. Ту мислим на Малбашића, Трујића, Вукасовића, Јованчића... Примера ради, Малбашић је у два наврата изашао пред противничког голмана у ситуацијама када је био 'један на један’ и није постигао гол. Управо зато, они више неће носити дрес Војводине, а потпуно ћемо се окренути концепцији да од младих играча, наше деце, створимо екипу која ће за две године играти запажену улогу у домаћем првенству“, поручио је Вуковић.

 

Не знам одакле искочи овај Вуковић, али доминира :isuse:

Link to comment

ma meni je mirisalo jos posle prve utakmice, ali sad posle svega ovoga sam ubedjen da je rukivodstvo vojvodine uz znanje "navijaca" namestilo ovo

 

ona sramna zamena trenera posle 1 utakmice, bedni napad navijaca na igrace i sad ova izjava nedvosmislenl govori da govna imaju potrebu da operu ruke i naglase odgovornost igraca i trenera

 

jebo im pas mater kriminalnoj

Link to comment

Lik je dosao da od Vojvodine naplati 50% transfera Sergeja MS iz Genka u Lacio i to ce i uciniti. Dalje od toga njega klub ne zanima, sutradan moze da se ugasi.

Link to comment

Nikola Trujić, napadač Vojvodine, dobio je nekoliko udaraca u glavu od navijača tima sa Karađorđa u svlačionici, posle poraza od Ružemeroka u Slovačkoj i eliminacije za Lige Evrope, a sada je klub odlučio da ga i suspenduje (!?).

"Od tog incidenta izgubili smo svaki kontakt s Trujićem. Svi pokušaji da porazgovaramo i potražimo rešenje za novonastalu situaciju ostali su uzaludni, jer odbija da se javi bilo kome iz kluba. Od njegovog advokata saznali smo da je uplašen onim što mu se dogodilo u Slovačkoj i da zato ne želi da se vrati u Vojvodinu i nastavi da radi sa ekipom“, rekao je Vuković za Žurnal

Trujić je odmah posle incidenta rekao da se neće vraćati u Novi Sad, uplašen za svoju bezbednost, kao i da više neće igrati za klub, ovlastivši advokata da utanači sve detalje oko raskida ugovora, međutim – novosađani ne pristaju na takvu opciju i prete mu suspenziom ukoliko se ne priključi treninzima. 

"U takvim okolnostima, kao jedino rešenje spora, advokat je preneo spremnost svog klijenta da Vojvodini oprosti dug u iznosu od 4.000 evra, a da zauzvrat dobije raskid ugovora. Pošto to nismo prihvatili, ako se u međuvremenu ništa ne promeni, klub će pokrenuti postupak za suspenziju Nikole Trujića“, dodao je Vuković. 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...