Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

Kakva crna poslednja šansa, mada je stvarno dobra prilika. ne vidim da su ostali nešto bolji, naprotiv, Fed standardno ali Nadal je na šljaci nikad lošiji. Ostali tj mlađi napreduju, ali jedno je napredovati a drugo je napredovati do nivoa gren slem osvajača... Veliki je to korak.

Link to comment
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

Kakva crna poslednja šansa, mada je stvarno dobra prilika. ne vidim da su ostali nešto bolji, naprotiv, Fed standardno ali Nadal je na šljaci nikad lošiji. Ostali tj mlađi napreduju, ali jedno je napredovati a drugo je napredovati do nivoa gren slem osvajača... Veliki je to korak.

 

Slažem se, biće još prilika - eto Vavrinka je osvojio prvi u 29. godini. Za novu generaciju je i masters misaona imenica

Link to comment

kada dobije dete u oktobru biće emotivno potresen i možemo otpisati celu narednu sezonu, setimo se da nije mogao da se sastavi 2 meseca kada mu je umro deda

- rafaborg u nikad goroj formi pred rg, gubi setove od pajsera na omiljenoj podlozi, ovo je velika, možda i zadnja šansa djokera da uzme rg

Link to comment

Prvi put gledam Kirgiosa, zanimljiv igrač, strašno pokretljiv za svoju visinu i snagu.

 

Inače jeste da je Raonić u pitanju, ali loptice baš lete, uslovi su veoma brzi. Još kažu da je u Parizu hladno, znači može da bude i brže kad otopli.

Link to comment

Realno tesko ali teši činjenica da on na ovogodisnjem Roland Garrosu, moze mnogo vise da dobije, nego li da izgubi. Najtezi udarac je vec preziveo, porazom u onom petom setu polufinala. Poznavajuci njegove uspone i padove, titula bi mu mogla posluziti da se "obracuna" sa direktnim rivalima, za naredne 3-4 godine. Nadal bi sad vec izvesno bio gurnut lagano niz liticu, a on sam (Nole) mogao bi se posvetiti organizacije teniske penzije Federeru, te obratiti paznju na nove mlade igrace koji dolaze. Vavrinka nije novi, svejedno, stvara mi nelagodu kada ga vidim preko puta Novaka. Pirgavi se zadovoljio postignutim i vec je ispisao zlatne stranice ostrvskog tenisa. Nije izgledna pretnja.

Link to comment

Ti izgleda nisi gledao Mareja u Rimu.

na sljaci nije pretnja. mislim, ne moze da igra zmureci, ali Murray nema konstantnost neophodnu za sljaku...

 

uostalom, u drugom delu zreba je, tako da o njemu definitivno nema sta da misli pre eventualnog finala. Tsonga u cetvrtom kolu, however... moze biti vrlo vrlo neprijatan, vec ga je imao na RG

Link to comment

Polako, jedan po jedan meč. Tsonga može već danas da završi svoje učešće na RG-u. Naravno, nije mnogo verovatno, ali daleko je finale.

Edited by Time Crisis
Link to comment

E baš tako stipse.

sad gledam na zvaničnom sajtu koliko koštaju suveniri. Najobičniji privezak za ključeve sa logoom je 10 eura. A ima i privezaka za 27 eura. Koliko prodaju takvih gluposti, mogli su svake godine po jedan krov da zidaju.

Link to comment

Zar nije bila prica da to nije do organizatora, oni bi davno postavili krovove ali se valjda ne uklapa u okolinu ili tako nesto. Trebale su im dozvole ili tako neke gluposti. Ko jos postuje zakon :isuse:

 

A cini mi se da ce postaviti za par godina, mislim da je tako isla prica?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...