Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

Vreme je da se uzme :) U toku je ždrijeb, Federer, Tsonga, Berdih, Raonić u Novakovoj polovini, Vavrinka, Marej i Ferer u Nadalavoj

 

Edit: 2014 neka ispravi neko u naslovu, tako mi i treba kad ne gledam :frust:

Edited by Time Crisis
Link to comment
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

S obzirom na godinu imam viziju da nece osvojiti

 

Meni se cini da ce bas zbog godine da napravi nesto veliko, a za Novaka je jos jedino ostalo veliko Rolan Garos i Sinsinati. On tacno ima te trogodisnje skokove a poslednji je bio 2011. kad je porobio svetski tenis.

Link to comment

Meni se cini da ce bas zbog godine da napravi nesto veliko, a za Novaka je jos jedino ostalo veliko Rolan Garos i Sinsinati. On tacno ima te trogodisnje skokove a poslednji je bio 2011. kad je porobio svetski tenis.

ma nisi video naslov pre edita, pisalo je 2013 :D

Link to comment

Čilić u 3-rundi

 

Samo ako prvo pobedi Anduhara, koji doduše trenutno nije u nekoj formi, ali zna da bude nezgodan, zamalo je pobedio Nadala u Brazilu :)

Link to comment

Nije poslednja šansa, ali teško da će imati bolju. Grupa tenisera koju uslovno još možemo nazivati mladi, 90, 91 godište su napravili taj iskorak i mislim daće biti sve bolji u godinama koje dolaze, pošto se ta starosna granica stalno pomjera naviše.

Link to comment

I ja ne bih baš rekla da je poslednja šansa da osvoji RG, ali bilo bi krajnje vreme da to učini, pogotovo što je izgleda i celo proleće tempirao formu za ovaj momenat, a Nadal je, možda, u maloj krizi igre.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...