Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

Meni sto su rekli to se radi na terenu, tako da moci ce da odu tamo jedino neka se spreme mozda sa malo izgubljenog vremena sa lokalnim serifima.Ali to je vec normalno za ovu zemlju...

Link to comment

Drugari, kod mene je ostalo jo 82000 hiljade. Uskoro ću okačiti spisak šta je kupljeno.

Dobio sam info da je potreban negašen kreč i hlor. Toga bi trebalo da ima na Trošarini i sutra u Bubanj potoku, pa ako je neko u blizini neka proveri i kupi.

Ako neko misli ići u dalju nabavku neka dođe po novac.

i još jednom apel, ko  vozi sutra da dođe da pretovarimo

 

EDIT: mrtav umoran pa gutam slova

Edited by renne
Link to comment

Drugari, kod mene je ostalo jo 82000 hiljade. Uskoro ću okačiti spisak šta je kupljeno.

Dobio sam info da je potreban negašen kreč i hlor. Toga bi trebalo da ima na Trošarini i sutra u Bubanj potoku, pa ako je neko u blizini neka proveri i kupi.

Ako neko misli ići u dalju nabavku neka dođe po novac.

i još jednom apel, ko  vozi sutra da dođe da pretovarimo

 

EDIT: mrtav umoran pa gutam slova

Ajde odmori...To za krec i za hlor mozda je bolje da se ostavi "drzavi" da odradi.Mada i do sada su se pokazali...Ili ako vec idete u ciljana domacinstva bolje da oni uzmu pare i to kupe ili kako god u lokalu...

Link to comment

meni treba da znam broj kola i ljudi koji će ići. kažu da u hotelu nema mesta tako da vam preporučuju da ne planirate da ostanete preko noći

danas u toku dana vam šaljem broj telefona kontakt osobe

i recite ima li mesta i za drugaricu, ako ne i to je u redu, samo mi treba da znam

Link to comment

sad možda nije loš trenutak da se prebroje snage i utvrde pojedinosti: 

 

1. koliko automobila imamo? za sada znam da ima 2, ako nisam nešto propustila; 

2. u koliko se kreće?

3. kad se preuzimaju stvari od renea? 

 

kad saznamo 1 i 2 definitivno, onda na pm šaljem kontakt telefone, da se javite osobi na terenu. 

Link to comment

još jedna lepa vest u vezi pomoći, nismo mi dobili direktno novac, ali je Media S i Communis sakupio značajnu pomoć ponukani našom akcijom, (pa kao da smo i mi dobili novac) i vozila se kreću prema Krupnju sada

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...