Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

@Ikar

 

Ukoliko nemaš nekog drugog da pokupiš ja sam kod bivše američke ambasade, lako de popnem do Slavije, a mogu i do Zelenjaka, pa na autobus, samo da mi neko šibne Reneovu adresu na PM. Cenim da da za povratak neće biti problem kad istovarimo robu, dogovorićemo se uostalom.

 

A kad se uopšte planira povratak ostalih, smaraju me neki ljudi za nedelju, da ih odjebem?

 

Nisam našao u radnjama niti lopatu, niti gumene čizme, ukoliko nemamo ništa poneću planinarske cipele i gamašne, pa šta mi bog da, a za lopatu nemam pojma. Koliki je dozvoljeni lični prtljag? 

Link to comment
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

 

 

A kad se uopšte planira povratak ostalih, smaraju me neki ljudi za nedelju, da ih odjebem?

 

 

Ja bih išao u nedelju. Mada ne kontam konktekst oko koga te smaraju. 

Link to comment

Ma za neko planinarenje, ne za ovo, nikog nisam ni zvao na ovu akciju, ne znam kako stojimo sa mestima.

 

edit: @Rene

 

Ja imam neke matore gumenjake, ali su mi tesni, poneo bi ih, pa tamo negde nekom ostavio ili negde bacio.

Edited by Anonymous
Link to comment

budući da robu kupimo u tošinom bunaru, najlogičnije je da idemo na šabac, autoputem do rumske raskrsnice pa onda dalje. iz šapca imamo dve varijante - dužu preko loznice sa mnogo boljim putem i kraću preko tekeriša i zavlake. poslednji put kad sam išao preko tekeriša (davno je to bilo) put je bio baš loš. molim nekog ko ima svežije informacije, nek se javi.

sad sam pitala i rečeno mi je da možete slobodno ovim putem preko cera i tekeriša. nije sjajan, nešto je krpljen, ali nije oštećen u ovim nedaćama. bliže vam je.

Link to comment

@ ikar

 

Pisao sam da je taj pun u jednom delu los, oko Banje badanje i kad se penjete na Cer bilo je delova sa odronom ali i to je sanirano, ostalo manje vise nije lose. Do Sapca imate sat i 10min, posle do Osecine 65km znaci jos sat i onda do Krupnja nekih pola sata 40min voznje (dodajte na to da su vam auti puni i da negde moze biti zastoja na putu).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Rekao sam tamo u kafani kolega je bio tamo pre 3 dana..Oni su dosli preko tekerisa...Caka je u tome sto se taj put spremao za proslavu cerske bitke pa je skidan gornji sloj da stave novi, a onda je naletela ova poplava tako da delovi puta izgledaju lose ali nije toliko strasno....

Link to comment

To je posebna sprdnja, 100m pre i posle spomenika je nov asfalt a ostalo rupetine. Ja sam krajem aprila isao tim putem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

To je posebna sprdnja, 100m pre i posle spomenika je nov asfalt a ostalo rupetine. Ja sam krajem aprila isao tim putem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

E ovaj mi kaze da su sad krenuli da rade ostatak i posto su bili neverovatno vredni uvati ih kisa ....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...