Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

nije to frka, nema potrebe da se pravdas. jos uvek je dozvoljeno imati i druge zivotne obaveze :) sad je vazno da se prijavljuju oni koji žele da idu. 

Link to comment
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

ako ima neko ko ide u krupanj, a da je s ove strane reke, možda da pokupi od hazarda tablete u gradu. da ne poteže do tamo. on je spreman i voljan da ide, nego ja pokušavam da olakšam i ubrzam primopredaju. 

 

pejsi? ako sam dobro stvatila ti ideš sutra, a i s turske si strane, de i hazard. jel izvodljivo da se vas dvojica nađete i preuzmeš tablete za prečišćavanje. 

 

molim vas da mi do 17h pošaljete na PM prijavu za akcijašenje sutra (da napravimo prvi presek). (ovo boldovanje mi ostalo od moRderisanja). 

Može. Hazarde, na poslu sam do 17h. Da li ti odgovara nešto oko Slavije u 17:15?

 

QM, šaljem PM.

Edited by pacey defender
Link to comment

Sad sam se čula sa drugaricom.

Treba mi što pre javiti da li ima mesta i za nju, i ako ima, gde i kad da se ona pojavi

Ako ne bude mesta, ona će proslediti broj telefona odgovorne osobe, pa mi treba neko ko će ići da mu ja to pošaljem

Kaže da je sjajno što ste nabavili sredstvo za prečišćavanje voda, jer je to baš najkritičnije, thumbsup, hazarde!

 

Ukoliko planirate da neka novčana sredstva uplatite, ako drugarica ne ide, doturiću vam broj računa, ili možete direktno uplatiti kad stignete u Krupanj, pošto će banke i pošte raditi.

Link to comment

Sad sam se čula sa drugaricom.

Treba mi što pre javiti da li ima mesta i za nju, i ako ima, gde i kad da se ona pojavi

Ako ne bude mesta, ona će proslediti broj telefona odgovorne osobe, pa mi treba neko ko će ići da mu ja to pošaljem

Kaže da je sjajno što ste nabavili sredstvo za prečišćavanje voda, jer je to baš najkritičnije, thumbsup, hazarde!

 

Ukoliko planirate da neka novčana sredstva uplatite, ako drugarica ne ide, doturiću vam broj računa, ili možete direktno uplatiti kad stignete u Krupanj, pošto će banke i pošte raditi.

 

molim te pošalji mi na PM njen kontakt i ime, te broj telefona odgovorne osobe. ja trenutno koordiniram, pa ću sve proslediti momcima koji voze. 

Link to comment

da li to znači da imamo 3 automobila koji idu za krupanj? neophodna informacija koju u nekom trenutku treba da dostavimo ljudima na terenu, koji će dočekati vozila. biće mi potreban broj telefona i ime osobe koja vozi. 

Edited by Queen Mother
Link to comment

ma shvatila sam to, nego mi terba ime i br tel vozača, da se razmene informacije sa ljudima na terenu. inače, ne verujem da će biti potrebno ne znam koliko kola pošto do sada imamo prijavljenih dvoje ljudi sa foruma i jednu osobu sa strane koja je voljna da se pridruži. računam ono što mi je stiglo na PM. 

Link to comment

Bogami biće vam gužva tamo, sad vidim da ferijalci organizuju neku "radnu akciju Krupanj".

Raspitao sam se oko onoga "da mora da ide preko CK".Ta priča je izgleda usledila zbog toga što kad se inostranstva šalje ambasada mora u polje primalac da napiše Crveni Krst Srbije

 

Послато тетејцем

Link to comment

Presek stanja u 17:15

 

Roba: nabavljena, nalazi se kod rennea. 

 

Prevoz: tri automobila

 

1. ikar

2. fins fleet

3. fritfrut

 

Radna snaga: za sada se prijavilo dvoje ljudi sa foruma i jedna osoba koja nije na forumu (preko belch)

 

1. anonymous

2. pacey defender

3. devojka čije ime nećemo navoditi ovde, pošto je civilno :)

 

Kontakt u Krupnju: imamo, obezbedila Frau Gabrijela. imamo još jedan, preko belch, ali smatram da moramo da se fokusiramo, te da nam taj drugi kontakt bude bekap, za slučaj da nešto zaškripi. 

 

Plan akcije: 

 

1. ja ću da pošaljem cirkularni PM momcima sa kolima, sa svim brojevima telefona, kontaktom u krupnju i renneovom adresom. renne, pls, pošalji mi svoju adresu. 

2. predlog: sutra do 10, ujutro da se momci nađu kod rennea i krenu da pakuju, tu će se videti koliko mesta ostaje za prevoz ljudi koji žele da rade tamo. nije ih mnogo, tako da verujem da će sve moći da se preveze u tri automobila. 

 

ikar je rekao da će da obori sedišta, te je verovatno da će većina stvari da stane kod njega u auto. ostatak se raspoređuje kod fritfruta i fins fleeta. shodno tome raspoređuju se i ljudi.

 

3. ostaje da se dogovori mesto i vreme, na kojem bi i kada  vozači skupili akcijaše. pošto ja ne znam ništa o tome kako je i kojim putem najzgodnije od tošinog bunara krenuti ka krupnju, mislim da je najbolje da se ovde dogovorite međusobno, da ne bih unosila zabunu svojim kreativnim predlozima, a vi završili u subotici.  

 

4. ovde se sad javlja pitanje povratka ljudi koji idu da rade za bg. znam da je ikar rekao da ne može da se zadržava, te predlažem da anonymous i pacey preko pm-a provere sa finsfleetom i fritfrutom oko eventualnog vraćanja. 

 

 

 

ako sam nešto zaboravila dopuniću ovaj post ili napisati novi (što je verovatnije). 

Edited by Queen Mother
Link to comment

renne, pošalji mi molim te na pm svoju tačnu adresu i broj mobilnog. biću kod tebe u 9.50. još jedna osoba može sa mnom za krupanj, ali će morati da se vrati neposredno po istovaru sa mnom ili sa nekim drugim, ako planira zadržavanje. ja mogu da povezem nekog ujutro do renne-a. krećem iz višnjičke banje i idem prvo do slavije da uzmem jebene kutije sa nes kafom koje danas zaboravih u kancelariji, a onda ću auto putem do tošinog bunara. ako neko hoće da ga povezem do tamo, nek mi pusti broj mobilnog i tačnu adresu na pm.

 

budući da robu kupimo u tošinom bunaru, najlogičnije je da idemo na šabac, autoputem do rumske raskrsnice pa onda dalje. iz šapca imamo dve varijante - dužu preko loznice sa mnogo boljim putem i kraću preko tekeriša i zavlake. poslednji put kad sam išao preko tekeriša (davno je to bilo) put je bio baš loš. molim nekog ko ima svežije informacije, nek se javi.

 

i da pojasnim, budući da se ljudi pitaju na drugoj temi, moj odlazak sa foruma nema nikakve veze sa ovom akcijom.

 

sportski pozdrav.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...