Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

Vremensko upozorenje: ponesite lične kabanice, kišobrane, preobuku, rezervne čarape. Najavljuje se moguća kiša, svakako ne kao ona koju je donela Tamara. Pamet u glavu.

Edited by Tale
Link to comment

ja ću privremeno da preuzmem komunikaciju i koordinaciju oko krupnja umesto lube.

 

luba mi je prosledila nekoliko pm-ova, a vi možete na dalje da mi šaljete sve što smatrate da je za pm. za sada, ako sam dobro shvatila imamo dva automobila za subotu (ikar i finsfleet) i kontakt koji nam je dala frau gabrijela (zarđala sam malo, možda sam nešto propustila). kontakt telefone imam u PM inboxu, kad padne dogovor za pokret ja raspoređujem telefone itd. 

 

 

frau gabriela je takođe rekla da trenutno nema vode u vodovodu, tako da su najpoželjnija sredstva koja služe za održavanje higijene bez vode, na suvo. to su oni gelovi, suvi šamponi, vlažne maramice... rekla je i da se radi na osposobljavanju vodovoda, pa sad ne može da proceni hoće li biti popravljen do vikenda, ali to što ste već uzeli, svakako će biti korisno. javiće ako se seti još nečega. 

 

kaže da je po ulicama svašta, sada se diže prašina jer su se nanosi osušili, pa su maske dobrodošle.

osvrnite se na spisak sa početka ovog topika, pa u kupovinu :) 

 

ja sad odoh na zasluženi počinak, pa se pišemo sutra :D 

Link to comment

Imam gumene čizme #39, da li su nekome potrebne za rad sutra?

 

Ja nemam čizme, da li planirate da ih danas kupujete za nas, pa da ih ostavimo meštanima kada krenemo, ili da se svako pobrine za sebe u toku dana?

Link to comment

Raspitajte se pre polaska, od jutros pokušavaju da svu pomoć centralizuju preko Crvenog krsta. Ponegde uz pomoć policije.

Edited by Tale
Link to comment

i na granici cg i srbije se dobija takva informacija

 

dajte mi molim vas kontakte za krupanj i paracin, u hn volonterskom centru su voljni da salju pomoc direktno tamo (a prikupljamo i informacije o drugim lokacijama koje su u drugom planu, i tu mi treba forumska pomoc)

naravno, uz pretpostavku da je sada moguce tako ciljano slati pomoc

Edited by morgana
Link to comment

Raspitajte se pre polaska, od jutros pokušavaju da svu pomoć centralizuju preko Crvenog krsta. Ponegde uz pomoć policije.

 

 

Ako će to da reši problem neadekvatne distribucije i nepostojanja organizacije, OK. Mada, opet...

Link to comment

i na granici cg i srbije se dobija takva informacija

 

dajte mi molim vas kontakte za krupanj i paracin, u hn volonterskom centru su voljni da salju pomoc direktno tamo (a prikupljamo i informacije o drugim lokacijama koje su u drugom planu, i tu mi treba forumska pomoc)

naravno, uz pretpostavku da je sada moguce tako ciljano slati pomoc

to je najbolji nacin! Bolnica u smed.palanci isto, have fun ima kontakt.
Link to comment

Ja se sad raspitao kod nekih ljudi...pokusavaju sve da centralizuju.Smislite kad krenete ako vas pitaju sta da kazete, prosto da ne gubite vreme...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...