Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

Idi kod Ruskinje i pokušaj da joj kažeš neku lepu reč. Žena ne zna gde je. Ovo joj je kuća:

 

fiGmy7i.jpg

Jbga nije bilo šanse veliki vođa je nabio tempo.Ali bili smo u drugom selu do koga smo išli lada-nivama pola sata!Majko mila kako ih je zbrisalo!Uglavnom priča koja je česta:

Mi branili od vode a klepila nas s leđa klizišta!

 

 

Послато тетејцем

Link to comment
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

Ali hteo sam da zakukam kad sam cuo dvoje ljudi ispred svoje kuce u koju je ljuljnuna voda i celu je ispunila muljem 

Reka drina nam je uzela sina pre dve godine, sad je voda dosla i po njegove stvari....

Link to comment

Ta Ruskinja mi je na 'dobar dan' odgovorila 'u Krupnju to više ne postoji', ili tako nekako. Zahvaljivala nam je na onom što smo joj ostavili, ali gleda kroz nas. Stvarno se nadam da će joj neko pomoći.

Link to comment

Šta ja znam, mi smo svi pod utiskom najgoreg odande, verovatno i ti, ali tu je i (valjda) direktor njihove gimnazije, koji gleda u sav onaj krš i kaže: 'Ovo će sve srediti ukoliko bude pameti.'

 

Pozdravili su nas na odlasku sa: 'dođite obavezno ovde nekom boljom prilikom'.

Link to comment

Idi kod Ruskinje i pokušaj da joj kažeš neku lepu reč. Žena ne zna gde je. Ovo joj je kuća:

 

fiGmy7i.jpg

 

Nemojte mi samo reći da su maroderi pokupili ulazna vrata i razvodni KPMO ormar?

Link to comment

Je l tacno da je vodju tamo cuvala antiteroristicka jedinica?

Nije, išlo regularno obezbeđenje sa nim.Ali ti ljudi su verovatno videli "bezbedonosnu proveru terena" pre nego što je stigao pa filozofiraju.Toliko se mlatio po selima da je bilo suludo za obezbeđivanje.

 

Послато тетејцем

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne mogu da verujem da Krupanj više niko ne pominje?!

 

Samo Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, Obrenovac, ...

 

(ne umanjujem probleme u Obrenovcu, ali ima još mnogo mesta po Srbiji koja su najebala)

Link to comment

Ma sva su mesta otpisana, samo nije trenutak da se to i saopšti. Od organizovane obnove neće biti ništa. Pa ni u Obrenovcu.

Mesec dana je prošlo, a praktično se ništa nije pomerilo (sem nešto vode koja se povukla i nekog brda koje se još nije do kraja zaustavilo).

Bojim se trenutka kada će to postati očigledno.

Link to comment

Obrenovac se toliko pominje jer je tu bilo najviše ljudskih žrtava.

Samim tim ljudi o njemu više pričaju pa vlast onda gleda bar da zabašuri ostala mesta.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...