Jump to content

Pripremne utakmice

Timmi

Recommended Posts

• Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

27

• Weenie Pooh

11

• Timmi

10

• John Coltrane

8

John Coltrane

Hrvati prakticno bez branica™

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hrvati prakticno bez branica™

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prema najnovijim informacijama iz kockastog tabora, Pranjić sigurno ne igra protivu Brazila, menja ga Vrsaljko. Modrinjo i Rakita u vezi, Jelavić i Ola u špicu ...

Kovač priprema iznenađenje za "karioke" - agresiju i presing po čitavom terenu. Nešto kao Hajduk protiv Zvezde u finalu Kupa 1991. godine. Prepustiće Brazilcima loptu, a uzeće im prostor ...

Edited by stoka
Nemanja Posrbica

Ko igra dobro od širih favorita? Pogledao sam brdo prijateljskih mečeva i nisam nigde video nekoga ko igra kvalitetno, a da ne pričam superiorno. Evenutalno Nemci juče nakon primljenog gola iz penala.

Ko igra dobro od širih favorita? Pogledao sam brdo prijateljskih mečeva i nisam nigde video nekoga ko igra kvalitetno, a da ne pričam superiorno. Evenutalno Nemci juče nakon primljenog gola iz penala.

Oni su jedini dali vise od jednog dva gola na utakmici.

Gledam Spance kako se pate protiv pokojnog Salvadora koji igra sa skroz novom reprezentacijom i tek drugi mec nakon godinu dana.

Nemanja Posrbica

Oni su jedini dali vise od jednog dva gola na utakmici.

Gledam Spance kako se pate protiv pokojnog Salvadora koji igra sa skroz novom reprezentacijom i tek drugi mec nakon godinu dana.

Nisu se proslavili ni protiv Kameruna.

btw. Srećan put!

Weenie Pooh

Englezi su se proslavili sa izborom monsunskog Majamija za pripreme, osim što nisu mogli da treniraju zbog raskvašenog terena, sad im je i prijateljska sa Hondurasmo prekinuta zbog oluje i rizika od udara groma :lol:

Hodgson je naravno iznenađen, otkud sneg u januaru? "It's a surprise," he shrugs with a smile. "I've encountered it here in Florida on golf courses, when they're obviously very eager to get you back inside. We can only accept and appreciate the referee's decision. These are facts of life, we just have to get on with it. All we can do is wait."

Nisu se proslavili ni protiv Kameruna.

btw. Srećan put!

Hvala.

Upravo sam zavrsio najtezi dio putovanja - pakovanje.

Uvek je tako - nakon pripremnih utakmica, čak ni posle grupne faze takmičenja ne može se proceniti ko će biti šampion sveta. Dugo je takmičenje, mnogo utakmica i bezbrojni faktori utiču na krajnji redosled ekipa. Ali jedno je najbitnije - tempirati formu za najvažnije utakmice ...

Englezi igraju tacno onako kako sam ocekivao da ce igrati kad sam vidio sastav - sporo i jalovo, kreacije bez.

Za pola sata sa igracem vise nisu nijednu suvislu akciju odigrali niti su sutnuli na gol.

Honduras je rijetko ogavna ekipa, prelezali su pola poluvremena i valjaju se kao da im zivoti zavise od ovog 'boda' u prijateljskoj.

Weenie Pooh

+1,000,000

Ali to je više do selektora koji po običaju zamišlja sebe kao nekakvog genijalnog šahistu, što ograničeniji radijus kretanja to bolje.

Honduras zato bije kao da im se Hodgson nešto zamerio, a ovi im ne ostaju dužni... jedno 20 puta se ukazivala pomoć nekome, apsurdno za prijateljsku.

• Create New...