Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

Kada se otreznite po povratku iz kafane, neka se neko od vas odvaži da ponudi broj svog računa na koji dijaspora može da prebaci neku kintu. Kao kada je Vasa sakupljao za azilante.

meni je danas stigla prva uplata na račun od forumaša, ali to je dinarski račun, ako odgovara šaljem ti. A iz Australije je stiglo preko WU, da bismo ubrzali proceduru. Nemam nikakav devizni račun :(

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

udruzenje gradjana ppp nema nikakve veze sa forumom parapsihopatologija, zar ne? to sto deli ista tri slova nema nikakve veze, jel da? i to sto su neki clanovi foruma dosli na zajednicku ideju da se udruze u humanitarnoj akciji nema nikave veze sa forumom.

 

* ova poruka je namenjena pristalicama slobodoumnih umetnickih radnika i bice samounistena vrlo brzo.

Link to comment

meni je danas stigla prva uplata na račun od forumaša, ali to je dinarski račun, ako odgovara šaljem ti. A iz Australije je stiglo preko WU, da bismo ubrzali proceduru. Nemam nikakav devizni račun :(

 

Može dinarski, svakako. Baci detalje na PM i satri jednu dunju u moje ime u kafani.

Link to comment

Pitanje: da li da nam udruženje bude samo ovako humanitarno ili ćemo da se bavimo i našim standardnim stvarima tipa iskorenjivanje rasizma, homofobije etc? Da mećem i to u Statut?

Link to comment

meni je danas stigla prva uplata na račun od forumaša, ali to je dinarski račun, ako odgovara šaljem ti. A iz Australije je stiglo preko WU, da bismo ubrzali proceduru. Nemam nikakav devizni račun :(

 

Aj posalji i meni taj dinarski u PM-u ili na fejsu. :)

 

I da: PPP :Hail:

Link to comment

Pitanje: da li da nam udruženje bude samo ovako humanitarno ili ćemo da se bavimo i našim standardnim stvarima tipa iskorenjivanje rasizma, homofobije etc? Da mećem i to u Statut?

 

Metni i da dodeljujemo prestižnu nagradu Zlatni tukan i da organizujemo ispitivanja javnog mnjenja putem naučno korektnih pollova...

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Metni i da dodeljujemo prestižnu nagradu Zlatni tukan i da organizujemo ispitivanja javnog mnjenja putem naučno korektnih pollova...

I da služimo izvrsnu kafu™

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...