Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

Dragi furunaši, plus jedan ima otvoren račun u Banci intesa. Broj je 160-0000000418353-03.

Kad se popunjava Nalog za uplatu nule iza prve crtice mogu da se izostave. Za šifru plaćanja se posavetujte sa ljudima u banci. 189 ili 190 je Ok. Nikako 120 ili 121. Pošto će sve biti javno (sem privatnih podataka), moj predlog je ukoliko neko uplaćuje izabere čudan iznos (znači ne 100, 200 dinara nego 96, 73, 129) čime će moći da prepozna svoju uplatu. Takodje u polju poziv na broj možete da upišete nekoliko brojeva i/ili znakova kojim će sa uplata razlikovati od neke druge sa istim iznosom. Zgodno bi bilo i da kad neko uplaćuje pošalje meni na PM iznos, da proverim da li je uplata "legla". I u bankama rade ljudi, a ljudi greše... Umem ja i više da smorim :-) al' to next time :-)

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danak ide na teret ostalih životnih obaveza :-) Što se tiče objavljivanja transakcija još nema dogovora. Složili smo se da će sve biti javno, a pošto još nema šta da se objavi, tu smo stali :-) Predlozi na početku su bili fejs i/ili sajt. A može valjda i ovde :-) naročito jer još nemamo ni fejs nalog ni sajt :-) Dugoročno gledano čini mi se da bi svi izvodi, celi, bi bili nepraktični. Pre tabelica... datum/iznos/uplata/isplata/svrha/... al još nema dogovora. Primam sve sugestije i predloge. Moze i na pm.

Link to comment

Danak ide na teret ostalih životnih obaveza :-) Što se tiče objavljivanja transakcija još nema dogovora. Složili smo se da će sve biti javno, a pošto još nema šta da se objavi, tu smo stali :-) Predlozi na početku su bili fejs i/ili sajt. A može valjda i ovde :-) naročito jer još nemamo ni fejs nalog ni sajt :-) Dugoročno gledano čini mi se da bi svi izvodi, celi, bi bili nepraktični. Pre tabelica... datum/iznos/uplata/isplata/svrha/... al još nema dogovora. Primam sve sugestije i predloge. Moze i na pm.

E ali bez navodjenja imena uplatilaca nadam se....

Link to comment

Ne znam šta ima kome da se pravadaju uplate, možete da objavite isplate ako vam je stalo, kakvi čudni iznosi i pozivi na broj...ko je uplatio zna da je uplatio, tu nema greške.

Link to comment

Znam, ali sam mislila za svaki slučaj. Mislim da je bolje da sve bude javno i uplate i isplate, a da se samo privatni podaci ne prikazuju. Nismo se još uvek dogovorili oko detalja i to je samo moj stav. U svakom slučaju, kad sve krene imaćemo i konačan dogovor, pa ćemo ako treba i menjati u hodu :-)

Link to comment

Ne znam šta ima kome da se pravadaju uplate, možete da objavite isplate ako vam je stalo, kakvi čudni iznosi i pozivi na broj...ko je uplatio zna da je uplatio, tu nema greške.

Blizak sam ovom stavu...
Link to comment

Ne znam šta ima kome da se pravadaju uplate, možete da objavite isplate ako vam je stalo, kakvi čudni iznosi i pozivi na broj...ko je uplatio zna da je uplatio, tu nema greške.

+1

Link to comment

Ja to ne doživljavam kao pravdanje, nego kao javnost rada. Mislim da informacija više, tog tipa, ne može da bude višak, a da uskraćena, može da bude minus. Kapiram da vam to nije mnogo bitno i preneću ostalima, za slučaj da ne čitaju...

Link to comment

Ja to ne doživljavam kao pravdanje, nego kao javnost rada. Mislim da informacija više, tog tipa, ne može da bude višak, a da uskraćena, može da bude minus. Kapiram da vam to nije mnogo bitno i preneću ostalima, za slučaj da ne čitaju...

Pa ako je mendzmentu prijatnije tako , neka...

Link to comment

Niste odmah otvorili i devizni račun? Kakav danak neiskustvu...

A ovo što kažeš da će biti javno, postavljaćete ovde skenirane izvode?

nije danak neiskustvu, nego u intesi ne moze istovremeno da se otvori dinarski i devizni, jedno po jedno. ovo drugo duze traje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...