Jump to content
IGNORED

Поплава и гласине


kapetanm

Recommended Posts

Ниси ти друже на реци сваки дан да би схватио на који начин се он зајебава и шта хоће да каже.Не осуђујем те,него ми риболовци годинама уназад кукамо и на овај проблем али нас нико не јебе.

 

picture402r.jpg

 

Ma, to je u redu, slazem se, samo kazem da je ovaj tekst ocigledno zajebancija.

Link to comment
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aće

    15

  • Pontijak

    10

  • steins

    10

  • gospa buba

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma Bloku je jasno da je tekst zajebancija, ali zajebancija je sa teorijom zavere, a ne sa bacanjem đubreta u reke. Zajebancija je upravo u tome što nešto za šta smo očigledno sami krivi, prirpisuje zaveri. U tom smislu, Blok je sasvim dobro razumeo i zajebanciju i poentu.

Link to comment

 

– Tvrtka Jet-Set iz Vrbanje je gradila taj dio nasipa prije četiri ili pet godina, a onda su ponovo došli nekoliko godina kasnije i uzimali pijesak sa istog mjesta. Naš načelnik Općine Drenovci Jakša Šestić je to također morao znati, ništa se nije moglo događati bez dozvole Općine, jednako kao i bez odobrenja od Hrvatskih voda.

 

Svi su sve znali. Oni su upravo na mjestu proboja Save potkopavali uzdužno nasip i nekoliko godina krali pijesak. Radili su to po danu, cijelo Rajevo Selo to zna. Dolazili bi uglavnom subotom, iskopavali i odnosili kamione i kamione. Pitam se jesu li imali dozvolu za to i tko im je mogao izdati tu dozvolu. Hrvatske vode su odgovorne i zato što su srušili stare topole kraj nasipa, koje su na tom mjestu predstavljale temelj nasipa. Sve su počistili. Nasip ne može puknuti ako se sve radi kako treba, a njima je probijeno ono što su tek izgradili. Netko je tu milijune kuna stavio u svoj džep. Mi smo ih iz sela upozoravali da to ne rade, ali nikoga nisu htjeli slušati. To je lokalna mafija, novopočeni hrvatski bogataši, koji su preko noći stekli ogroman imutak. Pa pogledajte koliko je kilometara dug nasip na Savi i nigdje drugdje nije puknuo. Ova katastrofa se dogodila njihovom krivicom, a tu govorim o građevinskom lobiju koji misli da je nedodirljiv, ogorčen je Bašić.

 

Spreman svjedočiti

 

– Narod to zna, ali se boji reći imenom i prezimenom – nastavlja Bašić. – Neka me tuže ako misle da ovo nije istina. Ima i drugih svjedoka. Svi u Rajevom Selu znaju što se događalo. Kaže premijer Milanović da je netko odgovoran. Pa zna se valjda tko je nasip gradio, govori Bašić, koji je očito silno traumatiziran cijelom tragedijom.

 

On naglašava kako je posao s pijeskom iz Save jako profitabilan, te dodaje kako su upravo u Rajevom Selu, skupo preplaćivane pojedine čestice poljoprivrednih zemljišta na čemu su pojedinci dobro zarađivali. Iz njih se također kopao pijesak i odvozio na druga gradilišta ili preprodavao. Dodaje i kako tvrtka Jet-Set ne bi bez razloga izvlačila pijesak subotom kod nasipa, na neradni dan, kao i da bez nekakvog odobrenja Hrvatskih voda to ne bi mogli raditi. Bašić tvrdi da je spreman o ovome svjedočiti gdje god ga pozovu, te dodaje kako će i drugi mještani Rajevog Sela učiniti isto.

Link to comment

^^ to sam chula prvog dana, chim je pao nasip.

 

ono sto je gradila austrougarska je drzao dvesta godina, a ovi su ga popravili zauvek <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Сад ми био један што је спасавао у Обреновцу. Каже жртвован због Новог Београда. Ето гласине

Link to comment

pa zato sto se gradilo, a ne ugradjivalo.

 

pa kako god. dakle, od ljudi su najebali primarno. to mi je najstrashnije. i nikom se nishta nece desiti zbog toga. najebace ovaj bashic i to mi je najgore <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Isto i jos gore ima da se vidi kada se ide prugom BG-Bar u Limu. Jednom sam vodio jednu Zagrebcanku da joj "pokazem Srbiju i CG". Odlucim ja da je najbiolje da idemo vozom. U kupeu ja ona i neka baba (ko da smo u Sijanovom filmu) kojoj je valjda posao bio da nam srecu kvari. Dodjemo mi do Lima i reka stvarno prelepo izgleda i ona kao "Jao kak je lepo". E sad ja znam za jadac i znam da cemo da dodjemo do brane sa smecem. Par minuta kasnije dolazimo do gomile plasticnih flasa i svega sto ide iz to i ona ce "Pa kak sad ovo? Zakaj je ovo tak zmazano?" U tom trenutku ustaje baba i baca plasticnu kesu sa ostatkom rucka kroz prozor. Ja se razmisljam "Jeste da je mala ustasica provocirala, nema dileme".

Link to comment

Isto i jos gore ima da se vidi kada se ide prugom BG-Bar u Limu. Jednom sam vodio jednu Zagrebcanku da joj "pokazem Srbiju i CG". Odlucim ja da je najbiolje da idemo vozom. U kupeu ja ona i neka baba (ko da smo u Sijanovom filmu) kojoj je valjda posao bio da nam srecu kvari. Dodjemo mi do Lima i reka stvarno prelepo izgleda i ona kao "Jao kak je lepo". E sad ja znam za jadac i znam da cemo da dodjemo do brane sa smecem. Par minuta kasnije dolazimo do gomile plasticnih flasa i svega sto ide iz to i ona ce "Pa kak sad ovo? Zakaj je ovo tak zmazano?" U tom trenutku ustaje baba i baca plasticnu kesu sa ostatkom rucka kroz prozor. Ja se razmisljam "Jeste da je mala ustasica provocirala, nema dileme".

 

prcaš po vozovima, i to ne samo ustasice nego i babe.....perverznjaku! :naughty:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...