Jump to content
IGNORED

Поплава и гласине


kapetanm

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aće

    15

  • Pontijak

    10

  • steins

    10

  • gospa buba

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad smo prethodnih puta predviđali koješta političko i ekonomsko ovde po forumu, kako je beowl prolazio na kladionici?

treba mi, for science. 

Edited by Joshua
Link to comment

kad smo prethodnih puta predviđali koješta političko i ekonomsko ovde po forumu, kako je beowl prolazio na kladionici?

treba mi, for science. 

 

beowl mraci, znaci prolazio je dobro :D videcemo, ja ne delim njegov optimizam.

Link to comment

kad smo prethodnih puta predviđali koješta političko i ekonomsko ovde po forumu, kako je beowl prolazio na kladionici?

treba mi, for science. 

:)

 

ja samo ovo znam. o kojoj god pojavi da ste pričali ovde na forumu, uvek je to delovalo dramatičnije po vašim postovima nego kad zađeš i pričaš sa RL ljudima.

sada je obrnuto.

znam i da mi pola firme otvoreno pokazuje prezir prema rukovodstvu i foto sešnu iz obrenovca.

znam i vozača koji je rekao direktoru da on neće da vozi nazad (pucanje brane i neka evakuacija prošle tj ove radne nedelje) i da on ostaje da sačeka svoje kolege tehničare da završe posao pa da ih poveze nazad. i to vozač koji je uvek manji od makovog zrna.

 

ljudi. su. besni.

Edited by pt 2.0
Link to comment

beowl mraci, znaci prolazio je dobro :D

malo ću da te cenzurišem. al ovo je bela cenzura, ova valja :D

 

edip: fala, pointe. 

Edited by Joshua
Link to comment

Jesam. Srbi jesu generalno sisali vesla ali nisu baš pojeli ceo čamac. Uostalom, baka Savna dolazi iz naroda, zar ne?

 

Ne kažem da će sad da dignu revoluciju ali sam ubeđen da će im ovo ostavljanje na cedilu i ponižavanje naplatiti na nekoj nailazećoj krivini pa će ova mentalno obolela fekalija morati da zavede najotvoreniju moguću diktaturu da bi opstala na vlasti. Njegov petparački marketing može da prođe određen broj puta ali će se na kraju okrenuti protiv njega.

1-3% gradjana je ostavljeno na cedilu. 

 

ovi ostali puse pink, rts i informer. 

Link to comment

Meni je večeras na fudbalu neki prilično ozbiljan lik rekao da je oko milion ljudi pogođeno poplavama, pa plus baba mileva, veliki broj Srba je trenutno u raskoraku između realnosti i medijske prezentacije događaja, a šta će iz tog ispasti videćemo.

Link to comment

1-3% gradjana je ostavljeno na cedilu. 

 

ovi ostali puse pink, rts i informer. 

 

 

Jasno.

 

Jbt, kao da nismo prosli devedesete i videli koliko rastegljiv Srbin moze da bude i koliko govana da pojede uz osmeh i ljubav prema kuvaru.

 

Sloba je pukao zbog Kosova, a ne zbog ponizavanja gradjana. Zbog ponizavanja je i jahao toliko dugo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...