Jump to content
IGNORED

Поплава и гласине


kapetanm

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aće

    15

  • Pontijak

    10

  • steins

    10

  • gospa buba

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

onaj broji koliko se ljudi utopilo, a koliko umrlo na drugi nacin, toma kaze da su krivi oni koji se nisu evakuisali na vreme ... dno se ne nazire.

 

Koliko god da je odvratno i teško za gledati, ovo njihovo timsko i sistematsko uriniranje po unesrećenim građanima je zapravo dobro. To je jedna od retkih stvari, ako ne i jedina, koju im ovi neće zaboraviti i naplatiće im je. Nijedan narod ne trpi takva ponižavanja, pa neće ni Srbi.

Link to comment

Ако на РТС-у почну да демантују, тек ће онда народ да се попали.

"има ту нешто, чим су се уплашили.."

 

Pa sto ga demantuju ako je netacno?   :fantom: 

Link to comment

snaga naroda. info ratnici. kvalitetno ludjenje u toku.

 

ARGH!!! Jebena guzva celi dan. Propustio sam spektakl a danima sam se pripremao. Valjda ce biti negde na netu

 

 

Edit: Bice na netu,  ^_^  nasao sam im kanal na yt-u

Edited by ficfiric
Link to comment

Koliko god da je odvratno i teško za gledati, ovo njihovo timsko i sistematsko uriniranje po unesrećenim građanima je zapravo dobro. To je jedna od retkih stvari, ako ne i jedina, koju im ovi neće zaboraviti i naplatiće im je. Nijedan narod ne trpi takva ponižavanja, pa neće ni Srbi.

jesi li stvarno ubedjen u to? utesi me, mracim jezivo.
Link to comment

Koliko god da je odvratno i teško za gledati, ovo njihovo timsko i sistematsko uriniranje po unesrećenim građanima je zapravo dobro. To je jedna od retkih stvari, ako ne i jedina, koju im ovi neće zaboraviti i naplatiće im je. Nijedan narod ne trpi takva ponižavanja, pa neće ni Srbi.

daj ne zajebavaj. plankton duze pamti od prosecnog srbina.

Link to comment

ja bih isto jako volela da im se sve ovo obije o glavu ali čisto sumnjam. 

narod™ je i ovde u fazonu "eto trudi se, obilazi, bar je tamo"

mrš bre.

Link to comment

ne znam ljudi, potpuno sam u kurcu, prsla sam. svaki jebeni problem koji sam videla ovih dana, ali bukvalno svaki, bio je direktna posledica nepostojanja drzave, drugih problema (ozbiljnih) nije bilo. prosle subote u zeleznicaru smo se ocesali o te rasisticke gnjide, pre dva dana u stari dif nije moglo da se pridje ljudima, zatovreni su zbog vaski i suge, u tom momentu ih ne lece a na vestima ovaj nesposobni vucic (strani placenik, nema drugog objasnjenja) izjavljuje kako toga nema, mi nemamo nijednu bolnicu u beogradu koja je u specijalnom rezimu rada, volonteri su do veceras precrkli, i centri su sve prazniji, jer nema drzava, niti bilo koja institucija, ne salje NIKOG na teren, sinoc je sa banjice pobegao decak koji je danima razdvojen od mame i brata koji su zavrsili u supljoj steni, jer mu dva dana prete da ce ga poslati u dom, pomagaci na terenu iz moje struke su slika i prilika takve drzave, u kojoj 'neko zloupotrebljava dobru volju drzave da pomogne'. gradjani su siromasni i moraju da puse kurac korporacijama i sluzbama, ne mogu oni ovo da iznesu, umorni su, prestace da pomazu, moraju sebe da nose na ledjima. robne jebene rezerve nisu ni otvorili, rece rasim, kaze ne treba, cuva se za druge situacije, koje jebote situacije, ako uopste postoje, tj. ako nisu vec obecali da ce ih budzasto prodati uz provizijicu. nego se prazni tempo, roda, merkatori, maksiji... ovi ce samo da zarade od svega sto se sliva u srbiju sada, iz svih fondova, i kad se nakupe dovoljno love, samo ce zavrsiti kampanju koju su, cini mi se juce, zapoceli, emitovanjem neke preslatke majke sa preslatkim sinom koji su uspesno i na vreme evakuisani, a uz to su jos i belci. a uz to ponavljaju kako niko nije mogao ni da pretpostavi da ce se ista slicno desiti. vucic je vec rekao da nece obnoviti svima i nece sve, ali pomoci najugrozenijima. znaci, zvanicno ce se pricati kako je sve proteklo kako treba, jedino su gradjani bili nevaljali, a nezvanicno vec moze da se cuje mnogo spinova oko toga kako je 'ciganima' bolje nego ikad. dakle, da ponovim, vucic je nesposobno zakrzljalo iskompleksirano masno govno, nikolic je nesposobno zakrzljalo neiskompleksirano nemasno govno, a svi oko njih i sistem koji brzo i lako generisu ce rezultirati kolektivnim zaboravom. oni i svi njihovi saradnici, svako ko je u ovome imao tackicu odgovornosti treba da xxx. 

Link to comment

 vucic je nesposobno zakrzljalo iskompleksirano masno govno, nikolic je nesposobno zakrzljalo neiskompleksirano nemasno posno govno...

Pravoslavnije je, vise irinejski.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...